Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » 2018 » Грудень » 11 » 11 грудня 2018 року відбулося пленарне засідання позачергової тридцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання
16:36
11 грудня 2018 року відбулося пленарне засідання позачергової тридцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання

.         Проведення позачергової сесії викликано врегулюванням бюджетних питань, у тому числі для вирішення проблем первинної медико-санітарної допомоги.

     В ході пленарного засідання депутати надали дозвіл на укладання договору купівлі-продажу нерухомого майна по вул. Донецькій м. Кремінна для розміщення Кремінської міської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини №3. Мета придбання нерухомого майна – надання якісної первинної медичної допомоги мешканцям прилеглого району, у тому числі і жителям селищ Стара Краснянка та Михайлова. Це питання порушували перед районною владою представники районної шахтарської організації, більшість яких мешкає саме в цій частині міста. До кінця поточного року нерухомість буде придбано и розпочато ремонтно-відновлювальні роботи.

         Також депутати затвердили Договір про передачу прав засновника Кремінського районного комунального підприємства «Редакція регіональної громадсько-політичної газети «Кремінщина». Згідно закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» Кремінська районна рада з 2019 року втратить статус засновника друкованого засобу масової інформації. Газета «Кремінщина» почне своє існування з нової сторінки.

         В ході пленарного засідання були внесені зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Кремінського району на 2018 рік, до Програми розвитку та підтримки комунальної установи «Кремінський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та, у зв’язку із цим, до районного бюджету на поточний рік.

         Детально з прийнятими на позачерговій сесії рішеннями можна буде ознайомитись після їх виготовлення на сайті Кремінської районної ради у розділі «Доступ до публічної інформації».

 

Категорія: Діяльність ради | Переглядів: 39 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua