Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » 2018 » Березень » 15 » 15 березня 2018 року відбулося пленарне засідання чергової 30-ої сесії Кремінської районної ради
14:44
15 березня 2018 року відбулося пленарне засідання чергової 30-ої сесії Кремінської районної ради

     15 березня 2018 року відбулося пленарне засідання чергової 30-ої сесії Кремінської районної ради під головуванням голови ради Володимира Прокопенка.

    На початку роботи сесії заступник голови районної ради Борис Руденко ознайомив депутатів з депутатськими запитами, що надійшли у міжсесійний період, та з інформацією про виконання інших депутатських запитів та звернень.

     Згідно Перспективного плану роботи Кремінської районної ради на 2018 рік та пропозицій постійних комісій районної ради до порядку денного було внесено 59 питань.

     Усі питання порядку денного депутатами були розглянуті та по ним прийняті відповідні рішення.

     Так внесені зміни до програми соціально-економічного та культурного розвитку Кремінського району на 2018 рік, районної цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Кремінського району та  Кремінського районного бюджету на 2018 рік. Затверджено Комплексну програму профілактики та боротьби зі злочинністю у Кремінському районі на 2018-2021 роки, районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2018-2021 роки «Кремінське літо», Програму зайнятості населення Кремінського району на 2018-2020 роки, районну програму «Мистецька освіта Кремінщини на 2018-2020 роки, районну цільову програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді Кремінського району на 2018-2021 роки та Програму розвитку агропромислового комплексу Кремінського району на 2018 рік.

    Також прийняті рішення про встановлення меж населених пунктів с. Михайлівка та с. Пристине Михайлівської сільської ради Кремінського району Луганської області і про визначення місць розмноження диких тварин та заборону проведення певних робіт та заходів ДП «Сєверодонецьке ЛМГ» та ДП «Кремінське ЛМГ».

     Крім того на сесії затверджені звіти усіх керівників комунальних підприємств району та розглянуто ряд комунальних питань.

     Детально з рішеннями районної ради можна ознайомитися на сайті Кремінської районної ради у розділі «Доступ до публічної інформації».

     

Категорія: Діяльність ради | Переглядів: 99 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua