Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 33 34 35 36 37 ... 43 44 »

      14.01.2015 р. відбулося пленарне засідання позачергової п’ятдесят четвертої сесії Кремінської районної ради. Основним питанням проекту порядку денного було затвердження Кремінського районного бюджету на 2015 рік. Під час розгляду питань порядку денного депутати висловлювали свою думку та робили зауваження з приводу формування бюджету та управління об’єктами комунальної власності.

Просмотров: 179 | Добавил: admin | Дата: 16.01.2015

     13.01.2015 р. у Кремінській районній раді відбувся семінар з головами, секретарями та бухгалтерами місцевих рад стосовно надання роз’яснень щодо внесених змін до Бюджетного та Податкового кодексу України.

     Цього ж дня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету та фінансів та з питань місцевого самоврядування, комунальної власності та використання природних ресурсів. Під час засідання депутати розглянули питання, які стосуються формування бюджету району на 2015 рік, зокрема внесення змін до деяких районних програм в частині фінансування. Також було зауважено, що цього року для поповнення бюджету місцевим радам прийдеться ретельно попрацювати в части ... Читати далі »

Просмотров: 211 | Добавил: admin | Дата: 16.01.2015

      22.12.2014 р. відбулася робоча нарада з міським, селищним та сільськими головами. На початку робочої наради за дорученням голови Луганської обласної державної адміністрації Москаля Г.Г. заступник голови районної ради Руденко Б.В. вручив почесну відзнаку «Кращий Луганський товаровиробник» голові фермерського господарства «Ірина» Наумчуку Ю.М. та почесну відзнаку «За розвиток регіону» директору приватного підприємства «Продгрупсервіс» Бугайовій О.І.

      Також на робочій нараді були розглянуті наступні питання:

... Читати далі »

Просмотров: 232 | Добавил: admin | Дата: 23.12.2014

         16 та 17 грудня 2014 р. у Кремінській районній раді відбулися засідання постійних комісій, на яких депутати детально ознайомилися з питаннями проекту порядку денного чергової сесії районної ради.

         18.12.2014 р. відбулося засідання чергової 53-ої сесії Кремінської районної ради. На порядку денному було чимало важливих питань, серед яких зміни до бюджету, виконання існуючих та затвердження нових районних програм, комунальні питання. Під час пленарного засідання перед депутатами районної ради виступив Народний депутат України Курило В.С. зі словами подяки та подальшої плідної співпраці.

... Читати далі »

Просмотров: 205 | Добавил: admin | Дата: 23.12.2014

     15.12.2014 р. у залі засідань районної ради відбувся семінар для місцевих голів, секретарів та землевпорядників міської, селищної та сільських рад щодо змін у чинному законодавстві стосовно державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.

     Усім присутнім були надані методичні рекомендації стосовно змін до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та їх практичного застосування у роботі

Просмотров: 182 | Добавил: admin | Дата: 19.12.2014

     15.12.2014 р. у залі засідань районної ради відбулася робоча нарада з міським, селищним та сільськими головами. До порядку денного наради було внесено ряд питань:

     - про лист Міністерства енергетики та вугільної промисловості України щодо забезпечення потреби у вугільній продукції на внутрішньому та зовнішньому ринках;

   - про лист КУ «Трудовий архів територіальних громад району» щодо погашення заборгованості та перерахування коштів на утримання установи місцевими радами;

... Читати далі »

Просмотров: 174 | Добавил: admin | Дата: 19.12.2014

      09.12.2014 р. відбулося засідання постійної комісії Кремінської районної ради з питань місцевого самоврядування, комунальної власності та використання природних ресурсів, на якому депутати розглянули питання проекту порядку денного позачергової сесії районної ради. Цього ж дня відбулося пленарне засідання позачергової п’ятдесят другої сесії Кремінської районної ради. Депутати одноголосно підтримали усі рішення порядку денного, а саме: винесення змін до програми соціально-економічного та культурного розвитку Кремінського району на 2014 рік, внесення змін до Кремінського районного бюджету на 2014 рік та комунальні питання стосовно фінансування КУ «Кремінське РТМО» та КУ «Кремінський РЦСРДІ».

Просмотров: 181 | Добавил: admin | Дата: 09.12.2014

   08.12.2014 р. відбулася робоча нарада голови районної ради з місцевими головами. На початку наради виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Чехута Н.В., яка звернула увагу присутніх на необхідності забезпечення виплати заробітної плати працівникам органів місцевого самоврядування за грудень 2014 року у повному обсязі.

     Наприкінці листопада у Кремінському районі стартував Проект ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ». Майже усі місцеві ради надали заявки для участі у конкурсі по відбору сільських територій для співпраці із Проектом. Тепер чекаємо на підсумки конкурсу, за результатами якого буде відібрано 4 проекти для фінансування.< ... Читати далі »

Просмотров: 249 | Добавил: admin | Дата: 09.12.2014

       На робочій нараді з місцевими головами 24.11.2014 р. голова районної ради Назаренко Ю.І. звернула увагу місцевих голів на необхідності прийняття участі у конкурсі для сприяння сталому розвитку задля покращення умов життя людей у територіальних громадах. Тому міському, селищному та сільським головам рекомендовано прийняти участь у конкурсі та надати відповідну заявку до управління економічного розвитку і торгівлі Кремінської райдержадміністрації на участь в проекті «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» у термін до 01.12.2014 р.

       Також, не менш важливе питання – дотримання заходів безпеки у громадських місцях. На даний час спосте ... Читати далі »

Просмотров: 175 | Добавил: admin | Дата: 25.11.2014

          24.11.2014 р. у залі засідань Кремінської районної ради відбувся районний семінар щодо співпраці з Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ». У семінарі прийняли участь  місцеві голови та секретарі рад, представники Кремінської районної ради, Кремінської райдержадміністрації, комунальних установ, підприємств та організацій.

         Завдяки плідній співпраці з Проектом у попередній фазі Кремінськиій район включено до основного списку відібраних районів Луганської області для співробітництва із Проектом ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ».

... Читати далі »

Просмотров: 154 | Добавил: admin | Дата: 25.11.2014

         20 листопада 2014 року відбулося пленарне засідання позачергової п’ятдесят першої сесії районної ради.

         Депутати внесли зміни до Кремінського районного бюджету на 2014 рік, надали дозвіл на оформлення Договору позички на нерухоме майно-будівлю фізіотерапевтичного корпусу загальною площею 724,9 кв.м., що перебуває на балансі КУ «Кремінське РТМО», з Луганським державним медичним університетом та внесли зміни до кошторисної документації капітального ремонту 3-х будиночків бази відпочинку «Лісова поляна», що знаходяться на балансі  КП «ОТЦ «Лісова казка».

Просмотров: 142 | Добавил: admin | Дата: 20.11.2014

       23.10.2014 р. відбулося засідання позачергової 50-ої сесії Кремінської районної ради. На передодні, 22.10.2014 р., відбулися засідання постійних комісій з питань бюджету та фінансів та спільне засідання постійних комісій з питань економічного та соціального розвитку району, промисловості, підприємництва, малого та середнього бізнесу, транспорту, зв’язку, екології та з питань місцевого самоврядування, комунальної власності та використання природних ресурсів. Основними питаннями порядку денного були внесення змін до рішення районної ради стосовно встановлення КП «Креміннатеплокомуненерго» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування і постачання для бюджетних установ та внесення змін до Кремінського районного бюджету на 2014 рік.

Просмотров: 161 | Добавил: admin | Дата: 24.10.2014

         13.10.2014 р. у залі засіданні Кремінської районної ради за участю представників місцевих рад Кремінського району відбувся семінар на тему «Правила обліку документів національного архівного фонду». За результатами семінару усім присутнім були надані практичні рекомендації та в електронному вигляді зразки обліку документів національного архівного фонду.

          Після семінару відбулася робоча нарада голови районної ради з міським, селищним та сільськими головами. Під час наради вже в котрий раз місцевим головам було наголошено на погашенні заборгованостей щодо перерахування субвенцій на утримання Трудового архіву та дотримання пож ... Читати далі »

Просмотров: 187 | Добавил: admin | Дата: 15.10.2014

         09.10.2014 р. відбулося пленарне засідання позачергової сорок дев’ятої сесії районної ради, яке провела голова районної ради Ю.І.Назаренко.

         Депутати погодили ПП «Рубіжанський залізобетон» заяви про наміри щодо технічного переоснащення котелень НВК «Червонопопівська ОШ-ДНЗ», НВК «Кремінська ОШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ» та КУ «Кремінське РТМО». Також були затверджені доповнення до договорів оренди відповідних об’єктів нерухомості для надання їм права самостійних взаємовідносин з підприємствами – постачальниками енергоресурсів.

Просмотров: 144 | Добавил: admin | Дата: 10.10.2014

         29.09.2014 р. в залі засідань Кремінської районної ради для міського, селищного та сільських голів відбувся семінар щодо внесення змін до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу.

         Директор Кремінського районного центру зайнятості Перепелиця Л.С. ознайомила присутніх з Постановою КМУ від 27.08.2014 р. №403 «Про внесення змін до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу» та надала практичні рекомендації щодо впровадження змін законодавства стосовно обліку безробітних.

... Читати далі »

Просмотров: 143 | Добавил: admin | Дата: 30.09.2014

Минулого тижня у Кремінській районній раді відбулися засідання постійних комісій за наступним графіком:

         23.09.2014 р.

- з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, у справах ветеранів та інвалідів;

- з питань законності, прав і обов’язків громадянина, свободи слова, регламенту, депутатської діяльності, етики та інформації; ... Читати далі »

Просмотров: 154 | Добавил: admin | Дата: 30.09.2014

          18.09.2014 р. відбулося засідання позачергової сесії Кремінської районної ради. Депутати активно приймали участь у засіданні сесії районної ради, детально обговоривши усі питання на спільному засіданні постійних комісій

Просмотров: 178 | Добавил: admin | Дата: 19.09.2014

          17.09.2014 р. відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради питань бюджету та фінансів, з питань місцевого самоврядування, комунальної власності та використання природних ресурсів та з питань економічного та соціального розвитку району, промисловості, підприємництва, малого та середнього бізнесу, транспорту, зв’язку, екології. Під час спільного засідання були розглянуті питання внесення змін до районного бюджету; встановлення тарифів на теплову енергію, про передачу в оренду котелень та призначення виконуючих обов’язки керівників комунальних підприємств.

Просмотров: 188 | Добавил: admin | Дата: 19.09.2014

          15.09.2014 р. в Кремінській районній раді відбулася робоча нарада голови районної ради Назаренко Ю.І. з міським, селищним та сільськими головами. Під час робочої наради місцеві голови ознайомилися з розпорядженням голови райдержадміністрації щодо створення штабу з питань виконання відновлюваних робіт на об’єктах інфраструктури Кремінського району, які зруйновані під час проведення антитерористичної операції.

          Голова районної ради повідомила присутнім про організацію громадського обговорення змін до Конституції України та заходів з реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влад ... Читати далі »

Просмотров: 190 | Добавил: admin | Дата: 19.09.2014

         08.09.2014 р. відбулася робоча нарада голови районної ради Назаренко Ю.І. з міським, селищним та сільськими головами. Під час робочої наради було зосереджено увагу присутніх на розвиток фізичної культури та спорту на селі; забезпечення пожежної безпеки на осінньо-зимовий період 2014-2015 року на території Кремінського району та інше.

         Начальник відділу ведення державного реєстру виборців райдержадміністрації Сидельникова Н.Й. нагадала міському, селищному та сільським головам про початок виборчого процесу з позачергових виборів народних депутатів України та наголосила на дотриманні вимог виборчого законодавства та календарного плану виборів. ... Читати далі »

Просмотров: 236 | Добавил: admin | Дата: 09.09.2014

ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua