Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » 2018 » Квітень » 17 » Робоча нарада
15:04
Робоча нарада

     16 квітня відбулася робоча нарада голови районної ради Володимира Прокопенка з місцевими головами.

     На нараді місцевим головам надали роз’яснення щодо застосування регуляторними органами вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» стосовно оприлюднення проектів регуляторних актів», нагадали про продовження роботи з виготовлення оновленої містобудівної документації та забезпечення доступності до об’єктів соціального та адміністративного призначення та виборчих дільниць.

     З метою державної підтримки розвитку галузі тваринництва, стабілізації поголів'я худоби та поліпшення її генетичного потенціалу, стимулювання збільшення виробництва продукції тваринництва у державному бюджеті за програмою "Державна підтримка галузі тваринництва" передбачена часткова компенсація та відшкодування за утримання молодняку у домашньому господарстві. Про Порядок оформлення пакету документів місцевим головам надали інформацію представники управління агропромислового розвитку Кремінської райдержадміністрації.

         З настанням сприятливої весняної погоди почалася всеукраїнська акція «За чисте довкілля». У всіх територіальних громадах Кремінського району проводяться заходи з благоустрою вулиць, скверів, парків, площ, приводяться у належний стан об’єкти культурної спадщини. Моніторити ситуацію щодо благоустрою будуть спеціалісти відділу житлово-комунального господарства, будівництва, інфраструктури та НС і відділу культури Кремінської райдержадміністрації.

 

 

Категорія: Діяльність ради | Переглядів: 29 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua