Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » 2018 » Січень » 11 » Сучасне обладнання для районної лікарні
12:42
Сучасне обладнання для районної лікарні

     Ми живемо в період сучасних інноваційних технологій, коли сучасне медичне обладнання дає змогу невідкладно рятувати життя та якісно проводити хірургічні втручання.

      Сьогодні у Кремінському районному територіальному медичному об’єднанні презентували лапароскопічну хірургічну відео-стійку. З сучасними технологіями ознайомилися голова Кремінської райдержадміністрації Наталя Чехута і голова Кремінської районної ради Володимир Прокопенко.

       Таке обладнання дасть змогу не лише розміщувати на ній діагностичне обладнання, а і різні медичні прилади. Інструменти, що входять до лапараскопічної стійки, дозволять відмовитись від звичайних розрізів при оперативному втручанні. Ряд оперативних втручань (у тому числі і по гінекології) можна буде робити декількома мінімальними розрізами. Це дасть змогу хворому  провести у стаціонарі  лише декілька днів, швидше одужати  та прискорити час на реабілітацію. Звісно нашим хірургам потрібно буде підвищити свою кваліфікацію, що вони і планують зробити якнайшвидше.

         Зазначимо, що впровадження в повсякденну практику лапароскопічних методів оперативного лікування виводить охорону здоров’я міста та району на найсучасніший рівень надання медичної допомоги, який буде відповідати загальноєвропейським стандартам.

    

    

Категорія: Діяльність ради | Переглядів: 70 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua