Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » ДСНС інформує

ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ

     Щодня підрозділи ДСНС України ліквідовують сотні пожеж по всій території країни, значна частка яких виникає саме у житловому секторі. Так, з початку року в Україні сталося 61 953 пожеж, з яких 20 638 – у житловому секторі, 2537 – на транспорті, 1 356 – у виробничій сфері, 37413 - інші. На пожежах загинуло 1 031 осіб, постраждало 949 осіб, врятовано 1 267 осіб. На території Луганської області сталося 2 120 пожеж, з яких 1 300 – у житловому секторі, 22 – на об’єктах, 780 - інші . На пожежах загинуло 32 осіб, постраждало 21 осіб, врятовано 80 осіб.

     На території Кремінського району з початку 2017 року станом на 01.09.2017 р. сталося 166 пожежі у житловому секторі, з них – 50 пожеж тільки впродовж серпня.  Із загальної кількості пожеж 96 випадків – горіння сухої рослинності та сміття на відкритій території; 12 – внаслідок порушень правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації пічного опалення; 18 пожеж  внаслідок короткого замикання електромережі; 3 пожежі внаслідок навмисного підпалу; 37 пожеж внаслідок необережного поводження з вогнем. Загинула 1 людина (чоловік 1953 року народження).

З початку року піротехнічні підрозділи Головного управління ДСНС України у Луганської області здійснили 1506 виїзди, в ході яких вилучили та знешкодили 10570 вибухонебезпечних предмети. На території Кремінського району  з початку року виявлено 12 одиниць вибухонебезпечних предметів (9 мінометних мін Æ 82 мм, 2 мінометних мін Æ 120 мм, 1 артилерійський снаряді Æ 152 мм), які були вилучені та знешкоджені  піротехнічним підрозділом Головного управління ДСНС України у Луганській області.

     Розподіл пожеж за населеними пунктами:

з/п

Назва територіальної одиниці

Кількість пожеж приватної власності громадян/ загиблі

Кількість пожеж на відкритій території

 

1.

Кремінська міська рада

28/ 1

55

2.

Красноріченська селищна рада

10/-

12

3.

Боровенська сільська рада

2/-

-

4

Новокраснянська сільська рада

2/-

2

5.

Червонопопівська сільська рада

3/-

7

6.

Голубівська сільська рада

1/-

-

7.

Єпіфанівська сільська рада

3/-

2

8.

Варварівська сільська рада

6/-

7

9

Новоолександрівка сільська рада

3/-

-

10.

Булгаківська сільська рада

1/-

1

11.

Новомикільська сільська рада

-/-

3

12.

Кудряшівська сільська рада

3/-

3

13.

Новоастраханська сільська рада

2/-

3

14

Бараниківська сільська рада

1/-

3

15.

Михайлівська сільська рада

1/-

-

16.

Нововодянська сільська рада

1/-

-

17.

Невська сільська рада

1/-

-

Всього:

68/ 1

98

     Зазвичай причиною виникнення пожеж у житловому секторі є нехтування громадянами елементарними правилами пожежної та, в першу чергу, власної безпеки. Недотримання правил експлуатації пічного опалення, паління у ліжку, використання для обігріву помешкань саморобних або несертифікованих електрообігрівачів, перенавантаження електромережі часто призводять до пожеж у побуті.

     Особливо гостро за останні два місяці повстало питання запобігання виникнення пожеж через необережне поводження з вогнем в екосистемах. Внаслідок необережності, а іноді і навмисних дій виникають займання сухої рослинності, сміття на великих площах, які швидко розповсюджуються за умов вітряної спекотної погоди, перекидаючись на будівлі та споруди житлового сектору, створюючи загрозу виникнення лісових пожеж.

     Просимо Вас звернути увагу на необхідність проведення заходів щодо навчання населення Правилам безпеки життєдіяльності на підприємстві та у побуті. При обслуговуванні соціально незахищених верст населення за місцем мешкання проводити бесіди, організовувати проведенням тематичних занять, конкурсів серед молоді та відвідувачів спортивних секцій, організовувати відвідування аварійно-рятувальних підрозділів району. Приймати заходи щодо приведення помешкань самотніх та громадян похилого віку у пожежонебезпечний стан, за необхідністю та у межах компетенції залучати працівників органів ДСНС, при виявленні несправностей з газовим чи пічним обладнаннями негайно приймати міри, щодо інформування відповідних служб, та організацію проведення ремонтних робіт. За будь якою інформацією звертатися до Кремінського міськрайонного відділу ДСНС.

 

 

 

Заступник начальника Кремінського міськрайонного

відділу ГУ ДСНС України у Луганській області

підполковник служби цивільного захисту                                        В.І. Заморений

 

 

Категорія: ДСНС інформує | Додав: admin (07.09.2017)
Переглядів: 28 | Рейтинг: 5.0/1
Пошук
УКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua