Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » ДСНС інформує

ПОЖЕЖНА НЕБЕЗПЕКА В ЕКОСИСТЕМАХ!

     Щорічно з настанням весни доводиться стикатися з проблемою весняного випалювання сухої трави і збільшенням кількості викликаних цим пожеж. Практично всі трав'яні пали відбуваються з вини людини.

     Багато людей до сих пір вірять в те, що палити траву - нешкідливо і безпечно, а іноді і корисно. Але шкода, що наноситься весняними палами, величезна. Весняні пали є справжнім екологічним лихом.

     З року в рік на територіях сільських поселень країни періодично відбуваються неконтрольовані випалювання сухої рослинності.  Лише з початку квітня 2018 року на території Кремінського району відбулося 20 загорянь сухої рослинності, через що сталося 5 пожеж на приватних територіях громадян (будівлі та споруди житлового сектору).

     Статистика свідчить про те, що причинами великих  лісових і степових пожеж є кинуті незагашені багаття, залишені недопалки та сірники, спалювання сухої рослинності.

     Попереду  сезон масового відпочинку людей – канікул та відпусток, тисячі людей перемістяться з міст та селищ у зелену зону, що теж посилить пожежну загрозу лісам. Аби уникнути подібного, слід пам'ятати, що розкладати вогнища й застосовувати відкритий вогонь у лісі забороняється! За сухої погоди достатньо найменшої іскри, щоб спалахнуло велике полум'я, особливо у хвойному лісі. Забороняється розпалювати багаття на торфовищах, поблизу копиць сіна, скирт соломи. Пожежну небезпеку становлять і старі пні та сушняк. Слід дуже пильно наглядати за дітьми, адже, користуючись свободою, вони можуть підпалити чагарник чи сушняк. Їхні пустощі з вогнем – дуже небезпечні.

     Нагадуємо, що самовільне випалювання рослинності або її залишків, розпалювання вогнищ та застосування відкритого вогню в лісових масивах суворо забороняється діючим законодавством . Якщо ви помітили загорання в лісах, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

А.М Павлов, начальник Кремінського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України у Луганській області

Категорія: ДСНС інформує | Додав: admin (20.04.2018)
Переглядів: 11 | Рейтинг: 5.0/1
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua