Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » ДСНС інформує

Рятувальники провели інструктажі з пожежної безпеки в культових спорудах

     Незабаром українці будуть святкувати Великдень. Невід’ємним атрибутом Свята є вогонь, який символізує Боже Світло, від якого всі віруючі можуть запалити лампадки і свічки та понести їх додому. Співробітники ДСНС наголошують, що в цей час не слід забувати про заходи безпеки як у місцях проведення святкових обрядів так і у побуті. За статистикою, винуватцем у виникненні пожеж стає людський фактор. Нехтування правилами безпечного поводження з вогнем та основних вимог пожежної безпеки нерідко призводить до значних матеріальних збитків, травмування і навіть загибелі людей.

     Тому з метою забезпечення пожежної безпеки на об’єктах, задіяних у проведенні Великодніх свят, 28 березня інспектори Кремінського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України у Луганській області провели інструктаж із намісниками храмів Кремінського благочинного округу.

     Присутнім керівникам релігійних установ довели, що відповідно до діючих Правил пожежної безпеки для культових споруд, забезпечення пожежної безпеки в культових спорудах покладається на настоятелів цих споруд та уповноважених ними осіб, які у свою чергу зобов’язані забезпечити дотримання протипожежного режиму, виконання відповідних норм та правил з питань пожежної безпеки.

     Рятувальники нагадали основні заходи, які необхідно виконати напередодні святкових днів: приведення у відповідність шляхів евакуації, перевірити наявність первинних засобів пожежогасіння, провести інструктаж обслуговуючого персоналу та забезпечити дотримання протипожежного режиму під час самих свят.

     Для нагадування представники ДСНС залишили друковані матеріали, як для релігійного представництва (інструкції) так і для парафіян – пам’ятки про безпечне поводження у побуті та під час обрядових дій у храмах.

Категорія: ДСНС інформує | Додав: admin (28.03.2018)
Переглядів: 24 | Рейтинг: 5.0/1
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua