Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » ДСНС інформує

СВЯТА БЕЗ ПРИГОД

     Напередодні Нового року й Різдва Христового варто згадати про правила пожежної безпеки, яких слід дотримуватись при підготовці та проведенні святкування. Адже майже в кожному навчально-виховному закладі, установі відбудуться святкові заходи з великою кількістю людей. Тож слід потурбуватись про те, щоб враження від святкування залишились приємними.

     19 грудня фахівці Кремінського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України у Луганській області взяли участь у нараді з керівниками дошкільних навчальних закладів районного відділу освіти, на якій були розглянуті питання забезпечення пожежної безпеки під час проведення масових заходів з нагоди святкування Новорічних та Різдвяних свят. Представники ДСНС Луганщини нагадали основні вимоги щодо облаштування та утримання приміщень, де будуть проводитися святкові заходи, утримання евакуаційних шляхів та виходів, рекомендували провести додаткові інструктажі з працівниками щодо правил користування вогнегасниками та іншими первинними засобами пожежогасіння.

     Також слід пам’ятати, що для прикрашення ялинки необхідно застосовувати електричні гірлянди тільки заводського виготовлення. Лампи гірлянди закріплювати надійно, обов’язково перевіряти справність та цілісність дротів та ізоляції, у разі виявлення будь яких несправностей, таких як миготіння лампочок, іскріння, сильне нагрівання проводу - негайно від’єднати від мережі електроживлення.

     Використання відкритого джерела вогню, у будь якому вигляді (свічки, бенгальські вогні, піротехнічні вироби) у дитячих освітніх закладах суворо заборонено.

Категорія: ДСНС інформує | Додав: admin (20.12.2018)
Переглядів: 15 | Рейтинг: 5.0/1
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua