Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » ДСНС інформує

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ.

     Дитина – найцінніший, найдорожчий скарб, сенс життя не тільки для кожної окремо взятої родини, а й суспільства загалом. Тому саме збереження здоров’я та захист життя дітей – основне завдання, що стоїть перед нами.

     Діти дошкільного віку ще малі і беззахисні, тож їх потрібно оберігати від небезпечних предметів, ситуацій, обов’язково навчити обережності. Теоретичні питання і практичні дії з основ безпеки життєдіяльності дітей, що вивчаються і відпрацьовуються протягом року у дошкільних закладах, знаходять своє віддзеркалення при проведенні “Тижня безпеки життєдіяльності дитини”, який є підсумком роботи за рік із питань охорони життя і здоров’я дітей.

     Таким чином, протягом жовтня у дошкільних навчальних закладах міста Кремінна в рамках “Тижня безпеки життєдіяльності дитини” проводилися різноманітні групові ігри, конкурси, змагання, ігри-вистави з музичним супроводом, тощо.

     Розваги, проведені у закладах, налаштували вихованців, педагогів і батьків на продуктивну роботу під час всього тематичного тижня. У проведенні заходів приймали участь й представники Державної служби з надзвичайних ситуацій, які у свою чергу, надавали методичну допомогу вихователям і педагогам, відповідні рекомендації батькам, проводили бесіди з дітьми, демонстрували пожежно-рятувальної техніку та бойове спорядження, залишивши приємні спогади дорослим та купу позитивних емоцій дітям.

          

          

          

      

Володимир Заморений, заступник начальника Кремінського міськрайвідділу ГУ ДСНС України у Луганській області

Категорія: ДСНС інформує | Додав: admin (31.10.2018)
Переглядів: 10 | Рейтинг: 5.0/1
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua