Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » ДСНС інформує

УВАГА! ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!

УВАГА! ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ!

  З початку року піротехнічні підрозділи ДСНС України вилучили та знешкодили 77 тис. 227 вибухонебезпечних предметів, у тому числі 439 авіаційних бомб. На території Луганської області вилучили та знешкодили 15 тис. 890 вибухонебезпечних предмети.

На території Кремінського району з початку 2017 року виявлено та знешкоджено  7 вибухонебезпечних предметів: 2 артилерійські снаряди часів Другої Світової війни діаметром 152 мм,  4 артилерійські снаряди часів Другої Світової війни діаметром 76 мм,  1 реактивний снаряд часів АТО діаметром 122 мм.

Міни і вибухонебезпечні предмети забрали і скалічили безліч людських життів. Декілька десятків загиблих щороку - трагічна реальність. Гинуть дорослі, намагаючись здати небезпечну знахідку до пункту прийому металобрухту або при спробі розібрати пристрій з метою отримати вибухову речовину; гинуть діти, які з цікавості підкладають боєприпаси у багаття.

Натрапити на небезпечну «іграшку» можна практично скрізь: у лісі, у старому окопі, на свіжозораному полі, на власному городі й навіть на вулицях міст. І якщо вибухові пристрої серійного зразка легко розпізнати за зовнішнім виглядом і діяти відповідно до ситуації, то саморобну вибухівку, що може з’явитися на вулицях міст і селищ, розпізнати набагато складніше.

Природна цікавість дітей, у випадку натрапляння на «небезпечну знахідку», спонукає їх до небезпечний експериментів - підкласти боєприпаси у багаття, випробувати їх на міцність ударами, розібрати, принести додому, у двір, до школи. Тому так важливо батькам пояснювати дітям наслідки подібних дій, навчити правилам поведінки у таких ситуаціях.

ПАМ'ЯТАЙТЕ!

При виявленні вибухонебезпечного предмету негайно повідомте чергові служби поліції та ДСНС за телефонними номерами (з мобільного) 101, 102. Розмінуванням, знешкодженням або знищенням вибухонебезпечних предметів займаються тільки підготовлені фахівці-сапери, допущені до цього виду робіт, і не у якому разі не можна здійснювати будь яких дій самостійно.

В.І. Заморений, заступник начальника Кремінського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України у Луганській області

 

Категорія: ДСНС інформує | Додав: admin (14.12.2017)
Переглядів: 56 | Рейтинг: 5.0/1
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua