Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Фонд соціального страхування інформує

Фонд соціального страхування України збільшив виплати потерпілим на виробництві

     Кремінське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області доводить до відома потерпілих на виробництві, а також членів їх сімей , які мають на це право, що з 1 січня 2018 року Фонд соціального страхування України збільшив суми щомісячних страхових виплат  потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, а також членам їх сімей.

     Зростання розміру страхових виплат обумовлене постановою Кабінету міністрів України від 27 грудня 2017 року №1053 «Про перерахування розміру страхових виплат потерпілим від нещасного випадку  на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та членам їх сімей», яка набула чинності 1 січня 2018 року. Постанову розроблено на виконання Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" та спрямовано на посилення соціального захисту потерпілих на виробництві. Цим документом передбачено осучаснення страхових виплат для тих потерпілих, які перебували на обліку у 2008-2011 роках.

     Сутність осучаснення страхових виплат полягає в наступному. Для осіб, які мають право на виплати станом на 1 січня 2018 року та мали право на перерахування сум щомісячних страхових виплат за період з 1 березня 2008 року по 1 березня 2011 року, перерахування здійснюється з 1 січня 2018 року шляхом визначення розміру щомісячної страхової виплати із збільшеного розміру заробітної плати, з якої станом на 1 березня 2017 року розраховувалися суми страхових виплат.

     Розмір збільшення заробітної плати для розрахунку страхових виплат становить:

     1281,92 гривні – для осіб, які мали право на перерахування з 1 березня 2008, 1 березня 2009, 1 березня 2010, 1 березня 2011;

     826,73 гривні – для осіб, які мали право на перерахування з 1 березня 2009, 1 березня 2010, 1 березня 2011;

     727,19 гривні – для осіб, які мали право на перерахування з 1 березня 2010, 1 березня 2011;

393,88 гривні – для осіб, які мали право на перерахунок з 1 березня 2011 року.

     Розмір збільшення щомісячної страхової виплати залежить від відсотка втрати професійної працездатності, а для осіб, що втратили годувальника - від кількості утриманців.

     Якщо потерпілий із щомісячною страховою виплатою одночасно отримував суму індексації зазначеної виплати, з 01.01.2018 розмір індексації зменшується на суму підвищення розміру щомісячної страхової виплати потерпілого.

     Збільшений перерахований розмір страхових виплат, нарахований у січні поточного року, потерпілі на виробництві (члени їх сімей) отримали на початку лютого,  а потерпілі, що мають статус внутрішньо переміщених осіб, отримали підвищені суми страхових виплат вже у січні поточного року.

     В Кремінському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області з 911 потерпілих (членів їх сімей), які станом на 1 січня 2018 року перебували  на обліку та отримували щомісячні страхові виплати,  816 потерпілим (членам їх сімей) збільшено розмір таких виплат.

     З загальної кількості потерпілих (членів їх сімей), яким проведено перерахунок щомісячних страхових виплат  майже 50% приходиться на потерпілих, які мають статус внутрішньо переміщеної особи.

      Нагадуємо, що виплати внутрішньо переміщеним особам здійснюються відповідно до постанови правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 11.12.2014 р. №20 «Про затвердження Порядку надання страхових виплат, фінансування витрат на медичну та соціальну допомогу, передбачених загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, для осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території і районів проведення антитерористичної операції» 

     Наступний перерахунок страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин відбудеться у березні поточного року. З 1 березня буде збільшено розмір щомісячних страхових виплат усім потерпілим на виробництві або членам їх сімей на 20 відсотків.

     Всі перерахунки застрахованим особам здійснюються в автоматичному режимі без надання будь-яких додаткових документів.

 

Начальник відділення                                                    І.В.Пахомова

Категорія: Фонд соціального страхування інформує | Додав: admin (14.02.2018)
Переглядів: 27 | Рейтинг: 0.0/0
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua