Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Фонд соціального страхування інформує

Подання звітності до Фонду соціального страхування України

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-ХІV основними завданнями Фонду соціального страхування України та його робочих органів є:

  • реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності;
  • надання матеріального забезпечення, страхових виплат та соціальних послуг;
  • профілактика нещасних випадків;
  • здійснення перевірки обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам, у тому числі на підставі інформації з електронного реєстру листків непрацездатності;
  • здійснення контролю за використанням роботодавцями та застрахованими особами коштів Фонду.

Одним із джерел наповнення бюджету Фонду є кошти, які надходять від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, та кошти, які надходять до Фонду в рахунок погашення заборгованості згідно із законодавством, що діяло до набрання чинності Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».

 Станом на 01 вересня 2018 року на обліку в Кремінському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Луганській області перебувають 1848 страхувальників, у тому числі 656 юридичних та 1192 фізичні особи, від яких залежить своєчасне та в повному обсязі надання матеріального забезпечення застрахованим особам. Але, на жаль, сума заборгованості по сплаті страхових внесків, нарахованих до Фонду за період до 2011 року, в Кремінському районі становить понад 46 тис. гривень. Заборгованість склалася по 12 страхувальниках, у тому числі по 2 економічно активних підприємствах, решта страхувальників-боржників перебувають у процедурі банкрутства або в стані ліквідації за рішенням засновників. З метою погашення заборгованості минулих періодів відділенням заявлені грошові вимоги до боржників, виконавчі листи своєчасно передані до виконавчої служби.

Відповідно до пункту 2.2 постанови правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 30.11.2010 № 31 «Про порядок стягнення та обліку заборгованості зі сплати страхових внесків до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України» страхувальники, які мають заборгованість зі сплати страхових внесків за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, подають до робочих органів виконавчої дирекції Фонду звітність до повного погашення заборгованості за встановленою формою (додаток до постанови правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України  від 30.11.2010 № 31) .

Страхувальники, які протягом поточного кварталу отримали від Фонду фінансування для надання матеріального забезпечення застрахованим особам або мають зобов’язання страхувальника на початок року, також надають до відділення звіт по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням за формою Ф4-ФСС з ТВП.

Нагадуємо, що звіти за формою Ф4-ФСС з ТВП за 9 місяців  поточного року необхідно надати до Кремінського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області в термін до 20 жовтня 2018 року за адресою: м. Кремінна, проспект Дружби, 1.

Порушення посадовими особами підприємств, установ, організацій, фізичними особами порядку використання коштів загальнообов'язкового державного соціального страхування, несвоєчасне або неповне їх повернення, несвоєчасне подання або неподання встановленої звітності, подання недостовірної звітності щодо використання страхових коштів тягнуть за собою, відповідно до статті 1655 Кодексу України про адміністративні правопорушення, накладення штрафу від восьми до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ті самі дії, вчинені особою, яку протягом року було притягнуто до адміністративної відповідальності за одне із цих правопорушень, тягнуть за собою накладення штрафу від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Головний спеціаліст відділу страхових виплат

та матеріального забезпечення                                    Л.В.Гаврющенко

Категорія: Фонд соціального страхування інформує | Додав: admin (05.10.2018)
Переглядів: 6 | Рейтинг: 0.0/0
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua