Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Фонд соціального страхування інформує

Соціальний захист інвалідів праці – одне з головних завдань діяльності Фонду соціального страхування України

     Одним з основних завдань в роботі Фонду соціального страхування, визначених законодавством, є турбота про людей, які стали інвалідами внаслідок травм або захворювань, отриманих на виробництві.

     На сьогоднішній день на обліку у Кремінському відділенні Фонду знаходиться 923 особи, з них інвалідів 287, в т.ч. інвалідів 1 групи-3, 2 групи-40, 3 групи - 244.

     За 11 місяців 2017 року відділенням відшкодовано шкоди, заподіяної працівникові внаслідок трудового каліцтва та професійного захворювання, на суму понад 22 млн. грн. На медичну та соціальну допомогу за 11 місяців витрачено більше  345 тис. грн.

     Велика увага приділяється оздоровленню  інвалідів, що включає амбулаторне та стаціонарне лікування, медичну реабілітацію в спеціалізованих центрах, санаторно-курортне лікування, протезування, забезпечення різними видами доглядів, побутовим обслуговуванням  тощо. Для лікування  підопічних  Кремінським відділенням укладені договори на лікування з КУ «Кремінське РТМО» та  на забезпечення медикаментами з ВП «ЦРА № 49 Комунального підприємства «Луганська обласна «Фармація Північ».

     Стаціонарне лікування в  хірургічному, неврологічному, терапевтичному відділеннях КУ «Кремінське РТМО» та травматологічному відділення обласної лікарні отримали 17 інвалідів на суму більше 47,6 тис. грн.

     Амбулаторним лікуванням забезпечено 16 осіб на суму 67,1 тис. грн.

     За рахунок коштів Фонду різноманітні протезно-ортопедичні вироби  та засоби пересування (коляски, протези, корсети, ортопедичне взуття, палиці, милиці тощо) отримали 12 інвалідів на суму понад 43 тис. грн.

     На постійний сторонні догляд та побутове обслуговування отримують кошти 6 інвалідів, за 11 місяців 2017 року їм було виплачено майже 118 тис. грн.

     Компенсацію на бензин для автомобілів, виданих за рахунок коштів Фонду, отримали 6 інвалідів.

    З 2017 року санаторно-курортне лікування здійснюється в закладах за вибором інвалідів. Відділенням укладалися договори для 5 інвалідів з санаторіями міст Трускавця, Одеси, Бердянська, Слов’янська для лікування захворювань  та наслідків травм нервової, кістково-м’язової, дихальної систем та пошкоджень хребта. Реабілітаційне лікування  було проведено в санаторії «Славутич» імені Б. Пашковського.

     Наші підопічні брали участь у відбірних регіональних змаганнях V Всеукраїнської спартакіади «Сила духу», які відбулися в м. Рубіжне. Команда Кремінського відділення була представлена в усіх видах змагань, складалася з 11 осіб (з них 10-інваліди) і посіла призові місця в бомбаскеті, гирьовому спорті, армспорті, дартсі, а в змаганнях з настільного тенісу перемогла. У фінальних змаганнях, що відбулися у м. Ужгород, Луганську область представляли інваліди О.Д.Лосєв та А.Д.Нарикаєв.

    Напередодні міжнародного дня інвалідів співробітники Кремінського відділення Фонду бажають людям з особливими потребами міцного здоров’я, щастя, злагоди і миру.

    Головний спеціаліст з медико-соціальних послуг Кремінського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області  В.Є.Яковлєва

Категорія: Фонд соціального страхування інформує | Додав: admin (27.11.2017)
Переглядів: 39 | Рейтинг: 0.0/0
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua