Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Статті » Фонд соціального страхування інформує

Укладаємо Договір  для  подання електронних документів до Фонду соціального страхування України

До уваги страхувальників!

Укладаємо Договір  для  подання електронних документів до Фонду соціального страхування України

 

     Кремінське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області повідомляє, що з 01 жовтня 2018 року набули чинності зміни до Порядку фінансування Фондом соціального страхування України для надання ним застрахованим особам допомоги по тимчасовій непрацездатності,  по вагітності та пологах, на поховання, а також деяких виплат потерпілим на виробництві. Зміни направлені на посилення соціального захисту працевлаштованих у частині пришвидшення термінів отримання ними матеріального забезпечення, а також оптимізацію та спрощення для роботодавців взаємодії з Фондом.

     Основні нововведення, що вступили в дію відповідно до Порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам, – це можливість подання заяв-розрахунків, повідомлень про виплату коштів застрахованим особам і звітності по використанню коштів Фонду в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису.

     Для цього страхувальникам необхідно звернутися до Кремінського відділення управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області для укладення Договору про подання електронних документів до Фонду соціального страхування України, а також встановити програмне забезпечення «M.E.Doc» з останніми встановленими оновленнями та отримати електронні ключі від акредитованого центру сертифікації ключів (АЦСК).

    Подання Страхувальником електронних документів здійснюється відповідно до чинного законодавства України та умов Договору, який набирає чинності з моменту його підписання Сторонами, та укладається у двох примірниках, по одному примірнику для кожної зі Сторін, які мають однакову юридичну силу.

      Дія Договору поширюється на такі електронні документи:

     - звіт Ф4-ФСС з ТВП за формою згідно із Порядком формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов'язкового державного соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, затверджений постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 18.01.2011 № 4;

     - заява-розрахунок та повідомлення про виплату коштів застрахованим особам за формами згідно із Порядком фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затверджені постановою правління Фонду соціального страхування України від 19.07.2018 № 12.

     Робочий орган виконавчої дирекції Фонду забезпечує відправлення страхувальнику трьох видів квитанцій: про одержання електронного документа, що засвідчує факт і час його одержання; про надходження електронного документа, що за результатами перевірки засвідчує факт і час його відправлення; про приймання електронного документа, що засвідчує факт і час приймання (неприймання) електронного документа та внесення його даних у базу.

     При поданні документів у електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису роздрукована заява-розрахунок разом із наданими застрахованими особами документами, на підставі яких призначались окремі виплати та матеріальне забезпечення, зберігається у страхувальника.

     У разі потреби за роз’ясненнями слід звертатися до Кремінського відділення управління виконавчої дирекції Фонду у Луганській області за адресою: м. Кремінна, проспект Дружби, 1.

Головний спеціаліст відділу страхових виплат

та матеріального забезпечення Кремінського

відділення управління виконавчої дирекції Фонду

соціального страхування України у Луганській області

Муратова В.В.

Категорія: Фонд соціального страхування інформує | Додав: admin (19.10.2018)
Переглядів: 15 | Рейтинг: 0.0/0
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua