Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Різне

Інформація Кудряшівської сільської ради Кремінського району Луганської області про проведення відбору виконавця комплексних послуг

Інформація Кудряшівської сільської ради Кремінського району Луганської області про проведення відбору виконавця комплексних послуг

 

1. Мета проведення послуг:

відбір виконавця комплексних послуг з виконання робіт з оцінки земель, виготовлення агрохімічних паспортів земельних ділянок у процесі підготовки лотів до продажу на земельних торгах прав оренди земельних ділянок та проведення земельних торгів.

2. Дані про земельні ділянки:

– земельна ділянка № 187 комунальної власності сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 5,2396 га, угіддя – рілля, кадастровий номер 4421681900:04:002:0212, яка розташована за межами населеного пункту на території Кудряшівської сільської ради Кремінського району Луганської області.

– земельна ділянка № 246 комунальної власності сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 5,2928 га, угіддя – рілля, кадастровий номер 4421681900:04:002:0213, яка розташована за межами населеного пункту на території Кудряшівської сільської ради Кремінського району Луганської області.

– земельна ділянка № 135 комунальної власності сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 5,3524 га, угіддя – рілля, кадастровий номер 4421681900:04:003:0078, яка розташована за межами населеного пункту на території Кудряшівської сільської ради Кремінського району Луганської області.

– земельна ділянка № 62 комунальної власності сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, площею 5,7647 га, угіддя – рілля, кадастровий номер 4421681900:06:002:0255, яка розташована за межами населеного пункту на території Кудряшівської сільської ради Кремінського району Луганської області.

3. Умови для укладання договорів з Кудряшівською сільською радою Кремінського району Луганської області:

 

Керуючись пунктом 5 статті 136 Земельного кодексу України, фінансування підготовки лотів до проведення земельних торгів здійснюється виконавцем відповідно до договору про підготовку лота до проведення земельних торгів земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення. Витрати, здійснені виконавцем на підготовку лотів до проведення земельних торгів (виконання робіт із оцінки земель по кожному лоту окремо, тощо), відшкодовуються йому переможцем земельних торгів за кожним лотом.

 

Керуючись пунктом 5 статті 135 Земельного кодексу України земельні торги проводяться виконавцем, згідно договору про проведення земельних торгів. Фінансування організації та проведення земельних торгів здійснюється їх виконавцем, відповідно до договору про проведення земельних торгів, у тому числі за рахунок реєстраційних внесків учасників земельних торгів. Витрати (видатки), здійснені виконавцем земельних торгів по кожному лоту окремо, а також винагорода виконавця земельних торгів встановлена як 50 відсотків річної плати за користування земельною ділянкою, але не більш як 2000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян за кожний лот, відшкодовуються йому переможцем земельних торгів.

 

Підготовка лотів до продажу на земельних торгах включає:

№№

з/п

Місце розташування земельної ділянки

Площа земель-ної ділян-ки, га

Угіддя

Кадастровий номер земельної ділянки

(у разі наявності)

Підготовка лотів до проведення земельних торгів включає:

 

Прове-дення земельних торгів

Виго-товлення технічної документації із землеустрою щодо встанов-лення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місце-вості)

Виготов-лення техніч-ної документації  з нормативної грошо-вої оцінки земель-ної ділянки

Виготов-лення агрохімічного паспор-ту земель-ної ділянки

 

1

Кудряшівська сільська рада Кремінського району, ділянка

№ 187

5,2396

рілля

4421681900:04:002:0212

ні

так

так

так

2

Кудряшівська сільська рада Кремінського району, ділянка

№ 246

5,2928

рілля

4421681900:04:002:0213

ні

так

так

так

3

 

 

Кудряшівська сільська рада Кремінського району, ділянка

№ 135

5,3524

рілля

4421681900:04:003:0078

ні

так

так

так

 

4

 

Кудряшівська сільська рада Кремінського району, ділянка

№ 62

5,7647

рілля

4421681900:06:002:0255

ні

так

так

так

 

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавців послуг з проведення земельних торгів» із зазначенням об’єктів та дати проведення конкурсу.

 

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

 

 Особливі умови конкурсу: фінансування підготовки лотів до продажу та проведення земельних торгів здійснюється за рахунок коштів виконавця земельних торгів з наступним відшкодуванням за рахунок коштів покупця лота відповідно до частини п’ять статті 136 Земельного кодексу України.

 

Претендент бере на себе зобов’язання на виконання комплексу послуг з виконання робіт                         із оцінки земель та проведення земельних торгів.

 

Виконавці, які залучаються до надання послуг, повинні відповідати наступним вимогам:

 

1. Розробниками документації із землеустрою відповідно до частини другої статті 26 Закону України «Про землеустрій» є:

 

юридичні особи, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі яких працює за основним місцем роботи не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників, які є відповідальними за якість робіт із землеустрою;

 

фізичні особи – підприємці, які володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та є сертифікованими інженерами-землевпорядниками, відповідальними за якість робіт із землеустрою.

 

2. Нормативна грошова оцінка земельних ділянок відповідно до статей 6, 18 Закону України «Про оцінку земель» проводиться юридичними особами, які є розробниками документації із землеустрою відповідно до Закону України «Про землеустрій».

 

3. Проведення земельних торгів ліцитатором (аукціоністом), який має кваліфікаційне свідоцтво.

 

4. Перелік підтвердних документів, які подаються виконавцем:

- заява про участь у конкурсі з відбору виконавця послуг з проведення земельних торгів;

– пропозиція, що містить інформацію про вартість послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель у процесі підготовки лотів до продажу на земельних торгах прав оренди земельних ділянок та проведення земельних торгів по кожному лоту окремо, інформацію про строки виконання робіт по підготовці кожного лоту;

– згоду на фінансування підготовки лотів до проведення земельних торів та організацію і проведення земельних торгів за власний рахунок, з наступним відшкодуванням витрат (видатків) переможцем земельних торгів;

– копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного  номера  облікової  картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи – підприємця);

–  згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи – підприємця);

– копії установчого документу претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

– копії сертифікату інженера-землевпорядника;

– копії кваліфікаційних документів ліцитаторів (аукціоністів), яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів;

–  інформація про продані лоти за 2014-2017 роки: кількість, стартова ціна, ціна їх продажу               у порівнянні зі стартовою ціною.

 

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт                        (у календарних днях).

 

Прийняття заяв  припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

 

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

 

Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії.

 

5. Строк подання конкурсної документації: до 16 березня 2018 року (включно).

 

6. Поштова адреса, за якою подаються документи: 92931, Луганська область, Кремінський район, с. Кудряшівка, вулиця Гагаріна, буд. 1.

7. Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 22 березня 2018 року                 о 10.00 год. за адресою: Луганська область, Кремінський район, с. Кудряшівка, вулиця Гагаріна, буд. 1.

8. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони: 92931, Луганська область, Кремінський район, с. Кудряшівка, вулиця Гагаріна, буд. 1

Телефон для довідок: (06454) 9-56-15, (050) 8020034

Землевпорядник – Гребінюк Євген Миколайович

 

            Сільський голова                                                                Бурмістров І.В.

Категорія: Різне | Додав: admin (02.03.2018)
Переглядів: 43 | Рейтинг: 0.0/0
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua