Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

Чергова «Гаряча лінія» з фахівцями Рубіжанської ОДПІ

З платниками податків спілкувалась в.о начальника ДПІ Рубіжанської ОДПІ

ГУ ДФС у Луганській області  Андрій Забровський .

Пропонуємо Вашій увазі найбільш цікаве питання, яке надійшло від мешканця нашого міста.

Питання : Чи виникає в мене об’єкт оподаткування податком на доходи фізичних осіб та військовим збором на частину відшкодованого «теплого кредиту» за програмою придбання енергоефективного обладнання власного будинку (утеплення)?

Відповідь: Якщо відшкодування частини суми кредиту, отриманого фізичною особою - позичальником, буде здійснюватися за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті на відповідний рік згідно з нормами Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2011 року №1056, то сума такого відшкодування може бути віднесена до категорій доходів, визначених п.п. 165.1.1 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу України, а отже об’єкта оподаткування у фізичної особи не виникає.

Андрій Забровський  вкотре нагадав, що всі бажаючи мають можливість оперативно та якісно отримати адміністративні, консультаційні та інформаційні послуги, надати звітність, кореспонденцію, а також отримати ключі електронного цифрового підпису в Центрах обслуговування платників в приміщенні Рубіжанської ОДПІ у м. Рубіжне, вул. Менделєєва,14б та м. Кремінна, вул. Центральна,10.

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (17.04.2018)
Переглядів: 9 | Рейтинг: 0.0/0
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua