Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

До місцевих бюджетів Кремінщини надійшло понад 10 млн грн земельного податку

До місцевих бюджетів Кремінщини  надійшло понад 10 млн грн земельного податку

Про це повідомила начальник Кремінського відділення Рубіжанської ОДПІ Наталя Демків.

За 9 місяців 2017 року до місцевих бюджетів Кремінщини надійшло 10166,67 тис. грн земельного податку, в тому числі від юридичних осіб – землевласників та землекористувачів надійшло 6506,94 тис. грн, від фізичних осіб – підприємців та громадян – 3659,73 тис. грн земельного податку.

«У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження земельного податку збільшились на 2727,10 тис. грн.»,- підкреслила посадовець.

 Наталя Демків зазначила ,що платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі.

Обов’язок зі сплати земельного податку виникає з моменту набуття права власності (користування) відповідною земельною ділянкою.

           Згідно з вимогами Земельного кодексу України власники земельних ділянок та землекористувачі зобов’язані своєчасно сплачувати земельний податок та/або орендну плату відповідно.

Платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму земельного податку та до 20 лютого подають податкову декларацію на поточний рік відповідному контролюючому органу, визначене в ній податкове зобов’язання сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

Нарахування фізичним особам сум податку проводиться контролюючими органами, які надсилають (вручають) платникові до 1 липня поточного року, податкове повідомлення-рішення. Сплатити фізичні особи земельний податок повинні протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (19.10.2017)
Переглядів: 20 | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
УКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua