Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

Фахівці Рубіжанського управління ГУ ДФС у Луганській області переймаються своєчасністю сплати податків та зборів

Начальник відділу погашення боргу Рубіжанського управління ГУ ДФС у Луганській області Лариса Остапець взяла участь у семінарі,який нещодавно був проведений фахівцями Рубіжанського управління ГУ ДФС у Луганській області Під час семінару особливу увагу було приділено питанню заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування фізичними особами - підприємцями. Як пояснила Лариса Остапець, така ситуація здебільшого виникла внаслідок прийняття 06 грудня 2016 року Закону України № 1774 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», яким внесено низку змін до Закону № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», які набули чинності з 01 січня 2017 року, зокрема щодо нарахування та сплати єдиного внеску фізичними особами - підприємцями, які працюють на загальній системі оподаткування та провадять незалежну професійну діяльність.

Такі суб’єкти господарювання повинні сплачувати мінімальний страховий внесок – суму єдиного внеску, що визначається розрахунково як добуток мінімального розміру заробітної плати на розмір внеску, встановлений законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та підлягає сплаті щомісяця. Єдиний внесок для всіх платників єдиного внеску (крім пільгових категорій) встановлено у розмірі 22 відсотки до визначеної бази нарахування єдиного внеску.

Крім того, в ході заходу розглядались питання легалізації праці та заробітної плати, а також сплати екологічного податку.

За результатами обговорення проблемних питань, були визначені заходи, направлені на погашення існуючої заборгованості зі сплати податкових платежів до бюджету та попередження виникнення нових боргів.

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (19.11.2018)
Переглядів: 5 | Рейтинг: 0.0/0
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua