Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

Фахівці Рубіжанської ОДПІ за 2017рік надали майже 11,5 тисяч адмінпослуг

Про це повідомив в.о. начальника Рубіжанської ОДПІ ГУ ДФС у Луганській області Юрій Мельник. Тільки у грудні 1682 послуги.  У ЦОПах зафіксовано 134326 звернень .

Найбільш популярними залишаються послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків та видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків. Так, за звітній період було надано цих послуг 6505 та 4777 відповідно. Також відвідувачі ЦОП скористались такими сервісами: видача довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію) – 666; надання витягу з реєстру платників єдиного податку - 503; реєстрація реєстраторів розрахункових операцій, книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок – 1168; реєстрація книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 800 тощо.

Нагадуємо, що Центри обслуговування платників Рубіжанської  ОДПІ розміщені за адресами: м. Рубіжне, вул. Менделєєва, 14б; м. Кремінна, вул. Центральна,10.

В Центрах обслуговування платників до уваги платників знаходяться інформаційні стенди, на яких розміщені зразки заяв та інших документів, анонси запланованих з платниками податків заходів, форми декларацій та зразки їх заповнення, необхідні для сплати реквізити бюджетних рахунків.

 Керівник нагадав ,що розпочалася кампанія декларування доходів, отриманих фізичними особами – платниками податків протягом 2017 року, під час якої окремі категорії фізичних осіб. Фахівці ЦОПів готові надати консультації по заповненню декларацій.

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (04.01.2018)
Переглядів: 21 | Рейтинг: 0.0/0
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua