Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

Фахівцями Рубіжанськох ОДПІ надано майже 6,8 тисяч адмінпослуг

Упродовж січня-вересня  2017 року в Центри обслуговування платників Рубіжанської  ОДПІ ГУ ДФС у Луганській  області звернулось 86684 відвідувачів.

За цей період часу їм надано 6780 адміністративних послуг.

Найбільш популярними серед відвідувачів є послуга з видачі картки платника податків, якою скористалися 4256 платників. Також зареєстровано 118 розрахункових книжок, 443 книг обліку розрахункових операцій. Видано 330 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів. Витяги з Реєстру платників єдиного податку отримали 500 платників податків, які обрали спрощену систему оподаткування, зареєстровано платниками єдиного податку 320 суб’єкти господарювання.Зареєстровано 616 книг обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку. Протягом звітного періоду зареєстровано 108 реєстраторів розрахункових операцій.

Зазначимо, що Центрами обслуговування платників Рубіжанської ОДПІ ГУ ДФС у Луганській області надається широкий спектр безоплатних послуг для відвідувачів. Серед них: приймання податкової звітності, отримання послуги з внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника, отримання усних консультацій відповідно до Податкового кодексу України а також законодавства з питань сплати єдиного внеску тощо.

Також, з метою інформування платників про зміни в законодавстві, в Центрах розміщені інформаційні стенди з необхідною інформацією та розповсюджується друкована продукція – листівки, брошури, тощо.

Для довідки:

Центри обслуговування платників Рубіжанської  ОДПІ ГУ ДФС у Луганській  області знаходяться за адресами:

- м. Рубіжне, вул. Менделеєва, 14б;

- м. Кремінна , вул. Центральна,10.

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (04.10.2017)
Переглядів: 17 | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
УКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua