Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

Майже 131 мільйон – внесок платників Рубіжанської ОДПІ до місцевих скарбниць

Саме таку суму податкових надходжень отримали місцеві громади регіону за січень-травень 2018 року, що на 29 мільйонів гривень або на 12,9 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

За підсумками п’яти місяців 2018 року щомісяця до місцевої казни надходило майже 52 млн гривень. Таких результатів вдалось досягти за рахунок плідної співпраці працівників фіскальної служби з місцевими громадами, платниками податків та органами місцевого самоврядування.

Як завжди, лідируючі позиції у формуванні бюджетів належать податку на доходи фізичних осіб – 45,8 % від надходжень до місцевих бюджетів. За п’ять місяці поточного року надійшло 117,9 млн гривень зазначеного податку.

Друге місце в наповненні місцевої казни залишає за собою екологічний податок. Цього року вже надійшло 79,8 млн гривень податку, що складає 31,0% від надходжень до місцевих бюджетів.

Третя сходинка у наповненні місцевих бюджетів регіону належить платникам плати за землю, які у січні-травні цього року перерахували до бюджету понад 26,0 млн гривень, або 10,2 % від надходжень до місцевих бюджетів.

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (12.06.2018)
Переглядів: 4 | Рейтинг: 0.0/0
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua