Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

Майже 32 мільйони гривень єдиного податку надійшло до місцевих бюджетів від платників Рубіжанської ОДПІ

Про це повідомив  в.о. начальника Рубіжанської ОДПІ ГУ ДФС у Луганській області Юрій Мельник. З початку року від платників м. Рубіжне, які використовують спрощену систему оподаткування, місцевий бюджет отримав 15,7 млн грн., платники  Кремінського району направили до місцевих бюджетів 16,3 мільйона гривень єдиного податку. В цілому порівнянні з аналогічним періодом минулого року підприємці збільшили сплату майже на 8 мільйонів або на 31,9 відсотки.

Найбільші суми забезпечили фізичні особи-підприємці, які сплатили більш ніж 18,3  мільйонів гривень єдиного податку  , що  майже на 6 мільйонів більше, ніж торік. Юридичні особи забезпечили надходження в сумі  майже 5,0 млн грн.,  а  сільськогосподарські виробники відповідно 8,7 млн грн.

– Єдиний податок є суттєвим фінансовим підґрунтям для місцевих бюджетів. У складі доходів загального фонду місцевих бюджетів за платежами його частка становить 11 відсотків. Ці кошти спрямовуються на фінансування потреб територіальних громад, – зазначив посадовець.

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (11.01.2018)
Переглядів: 23 | Рейтинг: 0.0/0
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua