Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

Обговорення актуальних питань на зустрічі з бізнесом у Рубіжанській ОДПІ

Нещодавно  в приміщенні Рубіжанської  ОДПІ ГУ ДФС у Луганській області відбулася зустріч виконуючого обов’язки начальника інспекції Андрія Забровського  з представниками місцевої бізнес-спільноти. Серед питань на зустрічі було розглянуте питання: «Про затвердження нового порядку з питань зупинки реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН».

В ході зустрічі присутнім було доведено, що відповідно до п. 201.16 ст. 201 Податкового кодексу України та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року № 117 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» Державною фіскальною службою України за погодженням з Міністерством фінансів України затверджено: критерії ризиковості платника податків, ризиковості здійснення операцій; перелік показників, за якими визначається позитивна податкова історія платника податків. Повідомлено про нову систему моніторингу ПН/РК, яка передбачає чотири етапи: відсікаючий критерій; контроль ознак ризиковості платника; моніторинг відповідності показникам, яким визначається позитивна податкова історія платника; контроль ознак ризиковості операції.

Відповідно до внесених змін податкова накладна та/або розрахунок коригування, реєстрацію яких зупинено, реєструється в день настання однієї з таких подій: прийняття в установленому порядку та набрання чинності рішенням про реєстрацію податкової накладної та/або розрахунку коригування; набрання рішенням суду законної сили про реєстрацію податкової накладної та/або розрахунку коригування (у разі надходження до ДФС відповідного рішення); неприйняття та/або відсутність реєстрації в установленому порядку рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування.

Платники задавали свої питання, які виникали під час роботи в ЄРПН та отримали на них аргументовані відповіді.

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (17.04.2018)
Переглядів: 5 | Рейтинг: 0.0/0
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua