Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

ОДПІ інформує. З початку року жителями Кремінського району задекларовано понад 1 млн. грн. доходів

Про це повідомив  заступник начальника, начальник Кремінського відділення Рубіжанської ОДПІ Володимир Позняк .Керівник нагадав , що з 1 січня 2015 року  стартувала  кампанія  з декларування громадянами свого майнового стану і доходів, отриманих ними  у 2014 році.

Жителі міста Кремінна та Кремінського району, які зобов’язані декларувати свої доходи та які мають право на отримання податкової знижки,  з початку кампанії декларування подали   до інспекції  143 декларацій про майновий стан і доходи. Зокрема, за цей час  ними задекларовано доходів  на суму  1140 тисяч гривень, з яких декларанти сплатять 93,8 тис. грн  податкових зобов’язань.(Станом на 20.03.2015 року   до місцевої скарбниці  вже надійшло  90 тис .грн. )

При цьому, найбільш активно  місцеві платники податків декларували доходи від реалізації продукції  сільського господарства. Подано 104 декларації.

    Разом з тим,  для отримання податкової знижки мешканцями  міста та району подано 20 декларацій. Громадянам буде повернуто з бюджету  9,9 тисяч гривень.

«Правом на отримання податкової знижки громадяни можуть скористатися впродовж всього  2015 року, - підкреслив Володимир Позняк. Для цього їм необхідно подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за місцем проживання. В ній потрібно  зазначити  суму річного оподатковуваного доходу та витрат, підстави для надання такої знижки, документальне  підтвердження витрат.

Для подачі декларації і отримання необхідних консультацій потрібно звернутись у Центр обслуговування платників податків Кремінського відділення Рубіжанської ОДПІ  за адресою: 92900, Луганська  область, м. Кремінна , вулиця Октябрьська, 10

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (25.03.2015)
Переглядів: 308 | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
УКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту


Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua