Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

Платники Рубіжанського управління поповнили місцеві бюджети м. Рубіжне та Кремінського району  отримали майже 36 мільйонів гривень земельного податку

 Про це повідомила заступник начальника  управління - начальник відділу податків і зборів з юридичних осіб Рубіжанського управління ГУ ДФС у Луганській області Наталія Винникова. У січні-жовтні 2018 року юридичні  особи-власники земельних ділянок сплатили до місцевих бюджетів 29,5 мільйона гривень земельного податку,а від фізичних осіб- власників земельних ділянок надійшло 6,4 мільйонів гривень.

У Рубіжанському управлінні ГУ ДФС у Луганській області  зазначають, що більшість громадян-землевласників та землекористувачів своєчасно перерахували податок до бюджету за місцем розташування земельної ділянки.

Як наголосила заступник начальника  управління - начальник відділу податків і зборів з юридичних осіб Рубіжанського управління ГУ ДФС у Луганській області Наталія Винникова, водночас деякі платники, маючи земельні наділи, що підлягають оподаткуванню, наразі не виконали свого конституційного обов’язку. Тобто, отримавши повідомлення-рішення від органів ДФС, вони зволікають зі сплатою земельного податку.

– Ці громадяни потрапили до переліку боржників, що у результаті матиме нарахування пені та штрафних санкцій. Тож, рекомендуємо сплатити нараховані суми земельного податку, а тим, хто з певних причин не отримав повідомлення-рішення, необхідно звернутися до Центрів обслуговування платників Рубіжанського управління  ГУ ДФС у Луганській області за адресою м.Рубіжне ,вул. Менделєєва,14 б або м. Кремінна,вул. Центральна .10 і з’ясувати, чи нараховувався їм земельний податок, – підкреслила  посадовець.

Завітати до Центру обслуговування платників повинні й ті громадяни, які змінили адресу проживання, але не внесли відповідні зміни до своїх реєстраційних даних.

– Оскільки земельний податок зараховується до місцевих бюджетів, то власники і землекористувачі повинні бути відповідальними та дисциплінованими платниками та перерахувати передбачені законом податки, – підсумувала Наталія Винникова .

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (19.11.2018)
Переглядів: 3 | Рейтинг: 0.0/0
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua