Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

Платники земельного податку Рубіжанської ОДПІ сплатили цьогоріч до місцевого бюджету 27,0 млн гривень

«Плата за землю – це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у форматі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності. Власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. Ставки плати за землю та пільги щодо земельного податку, що сплачується на відповідній території, встановлюють органи місцевого самоврядування»,-зазначив в.о. начальника Рубіжанської ОДПІ ГУ ДФС Юрій Мельник ..

Ставки плати за землю, що сплачується на відповідній території, встановлюються і оприлюднюються органами місцевого самоврядування до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування встановлюваних місцевих податків та зборів. Така норма встановлена п.12.3.4 статті 12 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Облік фізичних осіб-платників податку і нарахування відповідних сум проводяться щороку до 1 травня. Сплатити суму цього податку фізичні особи мають протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення рішення. Термін вручення повідомлень-рішень фізичним особам до 1 липня поточного року.

Звертаємо увагу, що з 1 січня 2017 року статтю 281 ПКУ (пільги для фізичних осіб) доповнено пунктом: якщо фізична особа має у власності декілька земельних ділянок одного виду використання, то така особа до 1 травня поточного року подає письмову заяву у довільній формі до контролюючого органу за місцем знаходження земельної ділянки про самостійне обрання для застосування пільги. Пільга починає застосовуватися з податкового періоду у якому подано заяву.

Оостанній термін сплати земельного податку з фізичних осіб  закінчився  29 серпня 2017 року.

З початку цього року платниками м. Рубіжне сплачено 18,4  млн  грн плати за землю, в т.ч. 22,5 млн . грн юридичними особами і 4,5 млн  грн фізичними особами. Це, за словами в. начальника Рубіжанської  ОДПІ, на 3,9млн  грн більше за аналогічний період минулого року.

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (06.09.2017)
Переглядів: 23 | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
УКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua