Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

Податок на доходи фізичних осіб є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів м. Рубіжне та Кремінського району

Про це наголосив в.о. начальника Рубіжанської ОДПІ Андрій Забровський. Питома вага податку на доходи фізичних осіб в загальних надходженнях становить 67,5 відсотків.

З початку 2017 року місцеві скарбниці м Рубіжне  та Кремінського району отримали понад 178,7 млн грн. цього податку, що на 48,2 млн грн. більше, ніж торік. Тільки в серпні надійшло 16,1 млн грн.

З 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата становить 3200 грн., посадовець закликав платників податків не ігнорувати гарантований рівень мінімальної заробітної плати при нарахуванні та виплаті зарплати найманим працівникам та, відповідно, при сплаті податків. Адже нехтування та недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці може обходитися роботодавцю штрафними санкціями на значну суму.

Що стосується  нелегальної зайнятості,така зайнятість позбавляє нелегальних найманих працівників багатьох соціальних прав, передбачених Конституцією України і Кодексом законів про працю України: пенсійного забезпечення, права на допомогу з тимчасової непрацездатності, на оплачувану відпустку, на допомогу з безробіття, на охорону праці, вона не зараховується до трудового стажу.

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (26.09.2017)
Переглядів: 24 | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
УКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua