Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

Про наповнення бюджету – на брифінгу керівника Кремінського відділення Рубіжанської ОДПІ ГУ ДФС у Луганській області

Підсумовуючи результати роботи з надходжень до бюджетів усіх рівнів, начальник Кремінського  відділення Рубіжанської  ОДПІ ГУ ДФС у Луганській  області Наталя Демків  зазначила, що протягом січня – вересня 2017 року до зведеного бюджету зібрано податків у сумі 349,5 млн грн. Темпи наповнення бюджетів усіх рівнів випередили минулорічні показники. Найбільші надходження складають рентні платежі, податок на додану вартість та податок на доходи фізичних осіб.

Протягом дев’яти місяців поточного року до державного бюджету перераховано майже 282,9 млн грн., що на 7,3 млн. грн. більше індикативного показника. Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування надійшло понад 107 млн грн.

У своєму виступі Наталя Демків відзначила  стабільність у надходженнях платежів  до місцевих бюджетів, які спрямовуються на реалізацію соціальних програм та розвиток інфраструктури регіону. З початку року місцеві бюджети отримали на ці цілі майже 67 млн грн. податків, серед яких основними були податок на доходи фізичних осіб – 17,9 млн грн., плата за землю 10,2 млн грн., єдиний податок – 9,3 млн. грн.

Наприкінці брифінгу Наталя Демків  попросила  медівників ще раз нагадати платникам податків про особисту відповідальність за наповнення бюджету та недопущення порушень законодавчовстановлених термінів сплати. А ще керівник  висловила  надію на те, що й надалі набраний темп буде витримано задля реалізації запланованих змін та реформ.

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (04.10.2017)
Переглядів: 20 | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
УКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua