Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

Про наповнення бюджету – на брифінгу начальника Кремінського відділення Рубіжанської ОДПІ

Підсумовуючи результати роботи з надходжень до бюджетів усіх рівнів, начальник Кремінського  відділення Рубіжанської ОДПІ  ГУ ДФС у Луганській області Наталя  Демків  зазначила, що протягом січня – жовтня  2017 року до зведеного бюджету зібрано податків у сумі 391,2 млн грн. Темпи наповнення бюджетів усіх рівнів випередили минулорічні показники. Найбільші надходження складають рентна та податок на доходи фізичних осіб.

Протягом десяти місяців поточного року до державного бюджету перераховано понад  311,6 млн грн., що на 11,4 млн грн. більше індикативного показника. Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування надійшло майже 53  млн грн.

У своєму виступі Наталя Демків  відзначила  і стабільність у надходженнях платежів до місцевих бюджетів, які спрямовуються на реалізацію соціальних програм та розвиток інфраструктури регіону. З початку року місцеві бюджети отримали на ці цілі 79,5 млн грн. податків, серед яких основними були податок на доходи фізичних осіб – 49,7 млн грн., єдиний податок – 14,1 млн грн. та плата за землю 11,2  млн. грн.

Наприкінці брифінгу посадовець попросила медівників ще раз нагадати платникам податків про особисту відповідальність за наповнення бюджету та закликав їх не тільки не порушувати законодавчо встановлені терміни сплати, а й піклуватися про рівномірне наповнення дохідної частини бюджету. А ще Наталя Демків  висловила  надію на те, що й надалі набраний темп буде витримано задля реалізації запланованих змін та реформ.

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (21.11.2017)
Переглядів: 33 | Рейтинг: 0.0/0
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua