Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

Протягом січня - серпня 2017 року від платників – спрощенців Рубіжанської ОДПІ надійшло до місцевих бюджетів майже 13,8 млн грн.

Про це повідомив в.о. начальника Рубіжанської ОДПІ ГУ ДФС у Луганській області Андрій Забровський. Посадовець зазначив, що показники цього року  більше ніж аналогічного періоду минулого року на 4,8 млн грн..

Юридичні особи – платники єдиного податку перерахували до місцевих бюджетів – 2,6 млн грн., що на 1,0 млн грн. більше, ніж за 2016 рік, фізичні особи – підприємці забезпечили надходження по єдиному податку на суму 8,4 млн грн., що на 2,7 млн.грн. більше ніж торік. Спрощенці-сільхозвиробники направили до місцевих скарбниць 2,8 млн грн.,що на 1,1 млн грн. більше показників аналогічного періоду 2016 року.

Керівник також нагадав суб’єктам господарювання, для що відповідно до ст.298 Податкового кодексу суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування, подавши заяву до контролюючого органу не пізніше ніж за  15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Такий платник може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року.

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (26.09.2017)
Переглядів: 22 | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
УКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua