Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

Тиждень права

10 грудня в Україні й в усьому світі відзначався Міжнародний день прав людини. В цей день була прийняла Загальна декларація прав людини – перший міжнародний документ, який задекларував рівність прав усіх людей.

Фахівці Рубіжанської ОДПІ  ГУ ДФС у Луганській області  щороку долучаються до Всеукраїнського тижня права, що спрямований на утвердження в Україні правової держави, на підняття рівня правової культури, поваги до найвищих цінностей, які охороняються правом.

  •           Так, в Центрах обслуговування платників Рубіжанської ОДПІ проведено Акцію, націлену на знайомство платників з їхніми правами та обов’язками. Відвідувачі Центрів ( м. Рубіжне та м. Кремінна ) отримують листівки «Права та обов’язки платника податків» та мають змогу отримати юридичну консультацію фахівців ОДПІ. Робота Рубіжанська ОДПІ завжди націлена на діалог та допомогу платникам податків. Протягом січня-жовтня 2017 року у центрах зафіксовано 114859 звернень громадян ( в тому числі у жовтні 14 355)– мешканців міста Рубіжне та Кремінського району . Відвідувачам фахівці ЦОПів надали 8679 адміністративних послуги, платники отримали майже 10 тисяч консультаційних послуг.     Тиждень права дає змогу ще раз привернути увагу до такої необхідної та важливої справи, як виховання та підвищення правової культури населення, адже саме це є запорукою розвитку цивілізованої та правової держави.

Рубіжанська ОДПІ запрошує студентів навчальних закладів та їх викладачів на «Дні відкритих дверей» до Центрів обслуговування платників податків з 5 по 9 грудня. Під час екскурсій усі бажаючі матимуть змогу більше дізнатись про основні напрямки роботи податкової інспекції в сучасних умовах, переваги подання податкової звітності в електронному вигляді, електронні сервіси, отримати відповіді з питань оподаткування

Життя у сучасному суспільстві вимагає від кожного громадянина чимало знань, пов’язаних з їхніми обов’язками та правами, вмінь орієнтуватися у законодавстві, яке дуже швидко змінюється, та застосовувати свої знання та вміння на практиці. Одними з перших допомогти тим, хто не в змозі самостійно опанувати правові знання повинні бути органи влади. В рамках проведення Тижня права, працівники інспекції взяли участь і у круглому столі, присвяченому правам працівників та обов’язкам роботодавців, який відбувся у Рубіжанському  міському центрі зайнятості за участі представників виконавчих органів влади та соціальних служб міста.

Крім того,в продовж грудня по суботам  не перший рік працює  на Центральному ринку м. Рубіжне  виїзний консультативного пункт Рубіжанської ОДПІ, через який  платники податків  мають змогу  отримати консультації з питань захисту  своїх прав та питань, пов’язаних з податковим законодавством.

Проведення зазначених заходів спрямоване на здобуття громадянами України знань про свої права та про механізми їх захисту. Адже утвердження та забезпечення дотримання прав людини, а також Людина, її життя і гідність, права та свободи є найвищою цінністю кожної правової держави.

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (14.11.2017)
Переглядів: 31 | Рейтинг: 0.0/0
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua