Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

В Рубіжанському управлінні на семінарі розповіли про реалізація права платника на оскарження рішень контролюючих органів

В ході нещодавнього семінару фахівці Рубіжанського управління повідомили,що згідно з Податковим кодексом України, , у разі коли платник податків вважає, що контролюючий орган неправильно визначив суму грошового зобов’язання або прийняв будь – яке інше рішення, що суперечить законодавству, він має право звернутися до контролюючого органу вищого рівня із скаргою про перегляд цього рішення.

«Право на адміністративне оскарження рішень контролюючих органів має бути реалізоване платником податків або уповноваженим ним представником у межах передбачених Податковим кодексом України строків. Дотримання платниками податків строків є однією з умов дисциплінування учасників відносин у сфері нарахування та сплати податків у випадку, якщо вони стали спірними», - проінформував  начальник Рубіжанського управління  Андрій Забровський .

Він зазначив, що строки на адміністративне оскарження рішень контролюючих органів диференціюються залежно від підстав їх винесення (прийняття).

Водночас за наявності поважних причин, тобто обставин, які є об’єктивно непереборними, не залежать від волевиявлення особи та пов’язані з дійсними істотними перешкодами чи труднощами для своєчасного вчинення відповідних дій щодо подання скарги та підтверджені належними доказами, Податковий кодекс України передбачає можливість продовження строків адміністративного оскарження за правилами і на підставах, визначених п. 102.6 ст. 102 Кодексу.

Наприкінці заходу було надано вичерпну інформацію про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який реалізується Міністерством юстиції України.

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (17.10.2018)
Переглядів: 7 | Рейтинг: 0.0/0
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua