Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

Від оподаткування з нерухомості до місцевих бюджетів платники Рубіжанської ОДПІ внесли понад 1 мільйон грн.

За дев'ять місяців поточного року надходження податку на нерухоме майно склали 1,2 мільйона гривень, що на 288 тис.грн.  або  33 відсотків більше, ніж прогнозувалося. Рівень сплати на 132 тис. грн. перевищив торішні показники.

Як зазначив в. о. начальника  Рубіжанської ОДПІ Головного управління ДФС у Луганської  області Андрій Забровський, платники м. Рубіжне  забезпечили надходження майже на 623 тис. грн.,що більше на 103,5 тис. минулорічних показників. Порівняно з минулим роком на 28,5 тис грн. зросли надходження від платників Кремінщини та составили 535,2 тис.грн.

Посадовець нагадав, що  згідно із податковим законодавством оподатковується як житлова, так і нежитлова нерухомість, у тому числі її частки. Ставки та пільги встановлюються за рішенням місцевих рад. Ставка податку не може перевищувати три відсотки розміру мінімальної заробітної плати. Додатково оподатковуються об'єкти житлової нерухомості площа яких понад 300 кв. м. для квартир і 500 кв. м. для житлових будинків за ставкою 25000 грн. за кожен такий об'єкт або частки.

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (25.10.2017)
Переглядів: 20 | Рейтинг: 0.0/0
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua