Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

Від роботодавців території обслуговування Рубіжанського управління ДФС у Луганській області надійшло майже 211 мільйонів гривень єдиного внеску

За дев’ять місяців 2018 року страхувальники м. Рубіжне  і Креміського району сплатили 210,5 мільйонів гривень єдиного внеску гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Надходження єдиного внеску зросли у порівнянні з відповідним періодом минулого року майже на 66,48 мільйона гривень, або на 46,0 %.

Рубіжанське управління ГУ ДФС у Луганській області нагадує, що фізичні особи – підприємці, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, та члени фермерських господарств зобов’язані сплачувати єдиний внесок за себе, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок (абзац третій частини 8. ст. 9 Закону України від 8.07.10 №2464-VІ «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»).

До платників, які не виконали обов’язки щодо нарахування, обчислення та сплати єдиного внеску, застосовуються заходи впливу та стягнення, які визначені законодавством. Стягнення боргів з ЄСВ покладено на органи державної виконавчої служби, які мають право накладати арешт як на кошти боржників у банківських установах, так і на рухоме та нерухоме майно з забороною на його відчуження.

Андрій Забровський наголосив, що тільки сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків щодо своєчасної сплати ЄСВ та розуміння необхідності термінового погашення заборгованості дозволить вирішити проблему створення нових боргів та захистити права найманих працівників та фізичних осіб-підприємців. Адже від зарахування періоду роботи до страхового стажу залежить не тільки розмір майбутньої пенсії, а й загалом право на її отримання.

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (17.10.2018)
Переглядів: 7 | Рейтинг: 0.0/0
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua