Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

За 11 місяців 2017 Центрами обслуговування платників Рубіжанської ОДПІ надано майже 9,8 тисяч адміністративних послуг

            Про це повідомив в.о. начальника Рубіжанської ОДПІ ГУ ДФС Юрій Мельник. Фахівці Рубіжанської ОДПІ  опікуються роботою двох Центрів обслуговування платників (ЦОП) у м. Рубіжне ,вул. Менделєєва14б та м. Кремінна вул.. Центральна,10. ЦОП надають повний спектр адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг, здійснюють прийом звітності, вхідної кореспонденції.

Юрій Мельник, повідомив,  що в рамках проведення Всеукраїнського тижня права фахівцями виготовлена листівка « Права та  обов’язки платників».ІІ отримують усі відвідувачі  ЦОПів

Посадовець зазначив:» Перелік основних прав платників податків визначений ст.17 Податкового кодексу України.  Серед основних прав платників податків на першому місті стоять права ,щодо - безоплатно отримувати в органах державної податкової служби та в органах митної служби, у тому числі і через мережу Інтернет, інформацію про податки та збори і нормативно-правові акти, що їх регулюють, порядок обліку та сплати податків та зборів, права та обов'язки платників податків, повноваження контролюючих органів та їх посадових осіб щодо здійснення податкового контролю;

З початку року фахівцями Центрів було надано 9767 адміністративних послуг. Зокрема, в ЦОП  м. Рубіжне  - 5338 послуг, в ЦОП м Кремінна  - 4429 послуг. Серед найпопулярніших послуг можна констатувати: «Видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків» (6096 послуг); «Надання витягу з реєстру платників єдиного податку (фізичних та юридичних осіб)» (793 послуги) та «Реєстрація платника єдиного податку (фізичних та юридичних осіб)» (522 послуги).

Щодо сервісів з подання податкової звітності, прийому вхідної кореспонденції, консультування, - їх загальна кількість по ЦОПах Рубіжанської  ОДПІ за січень – листопад 2017 рік склала 127011 звернень .

 

 

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (06.12.2017)
Переглядів: 21 | Рейтинг: 0.0/0
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua