Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

за 8 місяців 2017 року до бюджетів усіх рівнів платниками Рубіжанської ДПІ сплачено майже 497 млн грн. податків

У січні-серпні 2017 року Рубіжанською ОДПІ ГУ  ДФС у Луганській області  області мобілізовано до бюджетів усіх рівнів 496 млн 944,2 тис.. грн. податків і зборів та інших обов’язкових платежів.

При цьому, надходження до державного бюджету країни зросли на 18,6 млн. грн. та становлять 318,2млн. гривень.

Найбільші надходження до державного бюджету від платників Рубіжанської ОДПІ це рентна плата Ювона склала 213,3 млн. грн.. ,одним з найзначніших джерел надходження до державного бюджету є податок на додану вартість з вироблених в Україні товарів, якого за 8 місяців 2017 року мобілізовано до державного бюджету майже 43,5млн. грн., що на 11,7 млн. грн., або на 36,7 відс. більше, ніж у аналогічному періоді 2016 року.

За словами в.о. начальника  Рубіжанської ОДПІ Головного управління ДФС у Луганській області Юрія Мельника , Рубіжанською ОДПІ  проводиться цілеспрямована робота щодо забезпечення наповнення бюджетів усіх рівнів. Важливою часткою цієї роботи є боротьба з тіньовою економікою та ухилення від сплати податків, легалізація ринку праці та ефективна робота системи електронного управління ризиками при адмініструванні ПДВ. Також, фахівці Рубіжанської ОДПІ ГУ  ДФС у Луганській  області приділяють значну увагу розвитку партнерських відносин з платниками податків, роз’ясненню норм податкового законодавства, наданню якісних адмінпослуг, роботі з молоддю - майбутніми платниками податків. Все це свідчить про зростання податкової культури громадян та сприяє зростанню добровільної сплати податків до бюджету.

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (06.09.2017)
Переглядів: 31 | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
УКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua