Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

За податковими послугами до Центрів обслуговування платників Рубіжанської ОДПІ щомісяця звертаються тисячі громадян

Для забезпечення комфортних умов для платників податків Рубіжанської ОДПІ  ГУ ДФС у Луганській  області функціонує  два Центри обслуговування платників, у яких надаються адміністративні, консультативні та інформаційні послуги. Протягом січня-жовтня  2017 року у центрах зафіксовано 114859 звернень громадян( в тому числі  у жовтні 14 355)– мешканців міста Рубіжне  та  Кремінського району . Відвідувачам фахівці ЦОП надали 8679 адміністративних послуги.

Серед адмінпослуг найбільшою популярністю наразі користуються такі, як видача громадянам карток платників податків з присвоєнням реєстраційного номера платника (станом на початок жовтня їх видано 5641), реєстрація платників єдиного податку (зареєстровано 493 платників), надання витягу з реєстру платників єдиного податку (надано 737 витягів), реєстрація книг обліку розрахункових операцій (зареєстровано 608 книги тощо.

«Надання адміністративних послуг є одним з найважливіших завдань у взаємовідносинах податкових органів Державної фіскальної служби з платниками податків. Тому, аби громадяни та підприємці краю могли працювати у комфортних умовах, ми намагаємося забезпечити у Центрах обслуговування платників податків якісне і швидке надання усього спектру адміністративних та інформаційно-комунікаційних послуг», – відзначив в.о начальника  ОДПІ Рубіжанської ОДПІ Андрій Забровський.

Так, у центрі створені всі умови для якісного обслуговування платників. Усе необхідне – реєстрація, консультації, надання адміністративних послуг, проведення звірок, прийом звітності, видача довідок, робота приймальні громадян – зосереджене в одному місці. У зонах очікування є місця для заповнення документів та заяв. Там же є зразки заповнених заяв та декларацій, а також інформаційні картки адміністративних послуг. Необхідна відвідувачам інформація розміщується на стендах і постійно оновлюється.

 

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (01.11.2017)
Переглядів: 28 | Рейтинг: 0.0/0
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua