Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

Жителі Луганщини задекларували майже 202 млн грн доходу, отриманого у минулому році

Головному управлінні ДФС у Луганській області повідомили, що за оперативними даними станом на 01.04.2018 громадянами подано понад 9 тис. податкових декларацій про майновий стан і доходи, що на 13 відсотків перевищує аналогічний період минулого року. Загальна сума задекларованого доходу становить 201,5 млн грн. Це на 41,2 млн грн, або на 26 відсотків більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Більшість громадян декларували отриманий дохід у вигляді заробітної плати, загальна сума якого сягнула майже 44,8 млн гривень. Доходи від успадкованого або отриманого у подарунок майна склали 35 млн грн, від продажу рухомого або нерухомого майна – 6,4 млн грн, від отримання інших доходів – 52,7 млн грн.

Задекларовано до сплати податку з доходів фізичних осіб 11,9 млн грн., що на 2,1 млн грн, або на 21 відс. більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору, задекларована платниками податків самостійно до сплати, становить 1,3 млн грн.

Доходи в сумі понад 1 млн. грн. задекларували 4 громадянина.

Кількість громадян, які задекларували право на податкову знижку в порівнянні з аналогічним періодом минулого року зменшилася на 14,5 відс. і становить 258 тис. осіб. Їм буде повернуто 400 тис. грн.

 

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (23.04.2018)
Переглядів: 4 | Рейтинг: 0.0/0
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua