Створити безкоштовний сайт на uCoz
 
Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Регуляторні акти Голубівської сільської ради
 

Про встановлення акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів

 

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта – проекту рішення Голубівської сільської  ради «Про затвердження річних ставок земельного податку на 2019 рік по Голубівській сільській раді».

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта – проекту рішення Голубівської сільської  ради «Про встановлення податку  на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік по Голубівській сільській раді».

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта – проекту рішення Голубівської сільської  ради «Про затвердження розміру орендної плати на 2019 рік за земельні ділянки по Голубівській сільській раді».

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта – проекту рішення Голубівської сільської ради  «Про встановлення єдиного податку для суб’єктів малого підприємства – фізичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи на 2019 рік  по Голубівській сільській раді».

Про внесення змін до рішення №2 від 30.11.2017р "Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних на 2018 рік"

 

 

ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua