Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » 2020 » Червень » 1 » Подарунок бібліотеці
13:28
Подарунок бібліотеці

 Сьогодні, у День захисту дітей, до центральної районної бібліотеки завітав голова Кремінської районної ради Володимир Прокопенко та подарував книжки з власної бібліотеки.

         «У моїй родині книги і читання завжди були дуже важливими. – розповідає Володимир Миколайович. - Мене виховували шанувати книжки, тому я ніколи нічого не рвав, не обмальовував. Згодом мені навіть виділили власну полицю в домашній бібліотеці — вона була найнижче, аби я міг до неї дотягтися.

         Хто навчив мене читати, я вже не пам’ятаю. Але, мабуть, у кожного були кубики з літерами на них, так я вивчив абетку граючись. Взагалі дуже рано навчився читати. З батьками вчив багато віршів і декламував їх, коли всі збиралися. У мене було багато улюблених книжок, але найбільше любив  історією про Карлсона».

Не кожен з нас встиг прочитати у дитинстві потрібні книжки, а тепер, коли ми всі подорослішали й розуміємося на літературі трохи краще, все частіше помічаємо тексти, з якими варто було б познайомитися значно раніше.

Сухомлинський писав: «Щоб підготувати людину духовно до самостійного життя,  треба ввести її у світ книг».

         Книги ідуть поруч з людиною все життя. Книга допомагає людині у виборі життєвого шляху, вчить її уникати помилок, виходити на правильну дорогу. Над сторінками книг читач радіє і сумує, страждає і обурюється, заспокоюється і переживає. Книга робить наше життя яскравішим і багатшим, наші почуття – глибше, думки - гостріше. Книга незамінна, як засіб розвитку людини, вона вчить мислити проникати в суть явищ, бачити відкриття, знаходити нове.

         Книга існує давно, і буде існувати вічно.

         Ніколи не буває самотньою та людина, для якої друг — книга. 

Тож дякуємо Володимиру Миколайовичу за приємний та корисний подарунок. Ці книги поповнять фонд бібліотеки та обов’язково знайдуть свого читача.

Категорія: Діяльність ради | Переглядів: 147 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
УКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту


Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua