Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » 2018 » Серпень » 3 » Увага! Амброзія!
07:55
Увага! Амброзія!

     Серед небезпечних для здоров’я людини факторів, які викликають алергічні хвороби, значне місце займають рослини, особливо ті, які ростуть біля наших домівок. Однією з найбільш алергенних вважається амброзія полинолиста.
     Амброзія полинолиста - поширена бур’янова рослина, яка може викликати у багатьох людей сильну алергію, за що відноситься до «карантинних бур’янів».

     Квітковий пилок амброзії шкідливий для людини. В період цвітіння, а це з середини липня до настання осінніх заморозків, серед населення спостерігається алергійне захворювання - амброзійний поліноз. Пилок амброзії, потрапляючи в очі, ніс, бронхи, викликає сльозотечу, погіршує зір, підвищує температуру тіла; різке запалення слизових оболонок верхніх дихальних шляхів, призводить до приступів бронхіальної астми.

         На сьогоднішній день боротьба з амброзією залишається актуальною. Стаття 22 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» зобов’язує утримувати земельні ділянки та території в належному санітарному стані органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації та громадян. Звертаємося до керівників підприємств, організацій, мешканців населених пунктів Кремінського району з проханням виконувати заходи щодо боротьби з карантинними рослинами, та не допускати подальшого її розповсюдження.
         Основні способи боротьби з бур’яном: оскільки амброзія розмножується насінням, тому слід не допускати її цвітіння. На присадибних ділянках та клумбах необхідно виривати амброзію, чим менша рослина, тим легше проводити цю процедуру. Виривання рослини з коренем є найефективнішим способом боротьби з даним бур’яном. На земельних ділянках підприємств, установ та організацій, на територіях населених пунктів та територіях, прилеглих до присадибних ділянок громадян, найбільш розповсюдженим методом боротьби є скошування, яке повинно бути системним протягом тривалого часу.

Категорія: Діяльність ради | Переглядів: 25 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua