Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » 2017 » Червень » 26 » З Днем Конституції України
16:14
З Днем Конституції України

     Шановні жителі Кремінського району!

        Від імені депутатського корпусу районної ради щиро вітаю вас з найважливішим державним святом – з Днем Конституції України – першої Конституції незалежної української держави!

     Конституція України врахувала історичний досвід нашого народу і кращі світові традиції. За 21 рік, що минають з часу прийняття Верховною Радою України Основного Закону нашої держави, Конституція стала не просто головним правовим документом, у ній відображені демократичні засади організації держави, політичні та економічні свободи українців, висловлюється суверенна воля громадян.

     Головний принцип Конституції – служіння суспільству. Її мета – розбудова правової демократичної держави.

     Ми всі усвідомлюємо, що демократичний розвиток ніколи не був легким, тож треба набратися терпіння та віри у те, що невдовзі ми будемо жити у зовсім іншій країні, яку з гордістю називатимемо конституційно розвиненою та правовою державою.

     Сьогодні, у ці важкі часи Україна проходить надзвичайно важке, напевно, найтяжче за всю свою історію випробування – на єдність і територіальну цілісність.

    І це вимагає від нас перетворити зміст на результат. Усім нам потрібні підвищена відповідальність, самовіддана праця, консолідація всіх здорових сил заради однієї мети – процвітання України, як цивілізованої європейської держави.
     Реальність повсякчас вимагає й удосконалення Основного Закону нашої країни, яке відбувається у гострих дискусіях і непростих пошуках справедливості. З прийняттям змін до Конституції України докорінно повинні змінитися і принципи організації влади на місцях. Відбудеться бюджетна децентралізація, завдяки чому значна частина зібраних податків залишатиметься в територіальних громадах. Завдяки змінам, які планується внести до Конституції, вперше більше прав отримають органи місцевого самоврядування. Адже проведення децентралізації передбачає розширення повноважень місцевих рад у всіх сферах життєдіяльності та життєзабезпечення громад.

     В переддень цього великого для українського народу свята ми маємо пам’ятати, що тільки наші з вами спільні зусилля, небайдужість кожного громадянина стануть запорукою існування єдиної, багатої, процвітаючої та щасливої України.

     Ще раз сердечно вітаю вас з Днем Конституції .

     Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добра, відновлення миру та стабільності, злагоди й глибокої віри в гідне майбутнє рідної Кремінщини та України!

 

Голова районної ради                             Володимир Прокопенко

Категорія: Діяльність ради | Переглядів: 52 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
УКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua