Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » ДСНС інформує

З початку серпня у зв’язку з встановленням сухої спекотної погоди значно зросли показники виникнення пожеж

     З початку серпня у зв’язку з встановленням сухої спекотної погоди значно зросли показники виникнення пожеж. Кожної доби Службою порятунку «101» на всій території країни фіксується до 700 пожеж, на території Луганської області – до 60 пожеж, на території Кремінського району фіксується до 10 виїздів на пожежі протягом доби.

     94% від усіх викликів пов’язані із горіння сухої рослинності на відкритих територіях як у населених пунктах так і поза їх межами. Причиною виникнення пожеж залишається людський фактор. Безтурботність людей під час спалювання сміття та сухостію на власних присадибних ділянках часто закінчується розповсюдженням вогню на будівлі та споруди, і не тільки власних, а й сусідських домоволодінь; випалювання сухої рослинності на пасовищах, випалювання пожнивних залишків на полях поблизу до лісосмуг та лісових масивів призводить до лісових пожеж, які швидко приймають великі розміри, завдаючи суттєвих збитків Державі, і не тільки внаслідок втрати самих лісових насаджень, а й внаслідок затрат на залучення значної кількості сил та засобів на ліквідацію таких пожеж.

     Шановні мешканці та гості Кремінщини! Державна служба з надзвичайних ситуацій України закликає  дотримуватися правил пожежної безпеки під час перебування у лісах, парках, на відкритих територіях, утриматися від застосування відкритого вогню, палити цигарки тільки у спеціально обладнаних для цього місцях, проводити з дітьми бесіди щодо небезпеки пустощів з вогнем!

     З початку 2017 станом на 21 серпня на території Кремінського району зафіксовано 156 пожеж (за аналогічний період 2016 року було зафіксовано лише 62 пожежі). Збитки від пожеж, нанесені безпосередньо громадянам, склали понад 900 тисяч грн. Збитки від пожеж, нанесені Державі за рахунок залучення сил та засобів органів ДСНС України склали понад 14 млн. грн.

     З початку серпня цього року на території району сталося 41 пожеж!

         

         

Заступник Кремінського міськрайонного

відділу ГУ ДСНС України у Луганській області

Заморений В.І.

Категорія: ДСНС інформує | Додав: admin (21.08.2017)
Переглядів: 24 | Рейтинг: 5.0/1
Пошук
УКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua