Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

Легалізація заробітної плати та податкові нововведення – актуальні питання семінару Рубіжанського управління

Нещодавно відбулася прес-конференція  керівництва Рубіжанського управління ГУ ДФС у Луганській області з місцевими ЗМІ  на тему «Легалізація трудових відносин. Актуальні питання з податку на доходи фізичних осіб».

З представниками засобів масової інформації спілкувалася заступник начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Катерина Каняхіна Вона , наголосила, що легалізація трудових відносин і заробітної плати, ліквідація прихованої зайнятості - є одним з ключових напрямків роботи усіх державних органів, у тому числі і фіскальної служби. Інформування та роз’яснення роботодавцям та працівникам чинного трудового законодавства та відповідальності за його порушення є важливим елементом в питанні оформлення легальних трудових відносин.

На жаль, відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам законодавства. Часто працівники отримують офіційну зарплату меньшу за мінімальну (або на рівні мінімальної), а решту зарплати – у «конверті» Таким способом роботодавці ухиляються від сплати податків. Не рідкість і випадки, коли працівники взагалі не оформлені на роботу. Через те, що великі суми коштів виводяться «в тінь» держава втрачає десятки мільярдів гривень доходів до держбюджету, пенсійного та інших фондів, а працівники залишаються позбавленими соцвиплат та гарантій.

Другим актуальним питанням заходу стали зміни до податку на доходи фізичних осіб. Законом України від 03.07.2018 № 2477-VIII «Про внесення змін в Податковий кодекс України» розширено коло отримувачів податкової знижки в частині громадян, які сплачують за освітні послуги, що надаються дошкільними, шкільними та позашкільними закладами освіти.

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (08.10.2018)
Переглядів: 3 | Рейтинг: 0.0/0
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua