Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

Місцеві бюджети Луганщини отримали 4,3 млн гривень від ліцензування алкоголю та тютюну

За січень-квітень 2018 року казна Луганської області поповнилася на 4,3 млн гривень від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, що на 17,3 тис. грн більше фактичних надходжень за січень-квітень 2017 року. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС у Луганській області. 

Станом на перше травня 2018 року на Луганщині здійснюють діяльність 1268 суб’єктів господарювання, які мають ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. З них  1224  суб’єкти отримали  ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та 996  суб’єктів отримали  ліцензії на роздрібну торгівлю тютюновими виробами.

У січні-квітні поточного року видано 1129 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі  алкогольними напоями та тютюновими виробами.

В той же час, у січні-квітні  призупинено дію  38 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 171 ліцензію, з яких  12 – за порушення законодавства в частини продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв.

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (22.05.2018)
Переглядів: 5 | Рейтинг: 0.0/0
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua