Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

ОДПІ інформує. Нові електронні сервіси

За словами фахівців Рубіжанської ОДПІ ,з 1 лютого 2015 року реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних підлягають всі накладні та розрахунки коригування кількісних та вартісних показників до неї. Це не залежить від суми ПДВ в одній податковій накладній та/або розрахунку коригування.

З метою поліпшення процесу подання податкових документів, впровадження електронних сервісів та розвитку електронного документообігу, а також уніфікації форматів документів ДФС розробляє та оприлюднює на офіційному веб-порталі формати електронних документів.

Зокрема, фіскальною службою розроблено новий електронний сервіс для платників податків, який надає їм змогу за запитом безоплатно отримувати відомості про податкові накладні таабо розрахунки коригування з Єдиного реєстру податкових накладних.

Крім того, покупці мають можливість отримувати з Реєстру електронні копії податкових накладнихрозрахунків коригування, які зареєстрували їх контрагенти – постачальники.

Щоб отримати таку накладну покупцю необхідно надіслати в електронному вигляді запит до Реєстру. В результаті він отримає повідомлення про реєстрацію податкової накладної в електронному вигляді.

Зазначимо, що податкова накладна, складена в електронному вигляді, та отримана з Реєстру покупцем, вважається такою, що отримана від постачальника.

Нагадуємо, що термін реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН не змінився та становить 15 календарних днів з дати складання податкової накладної/розрахунку коригування.

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (25.03.2015)
Переглядів: 331 | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
УКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту


Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua