Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

ОДПІ інформує. Відповіді на питання з «гарячої лінії»

«В Рубіжанський ОДПІ з метою своєчасного надання платникам консультацій телефоном з питань оподаткування, державної митної справи, єдиного внеску та іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на ДФС,

працює спеціалізована « Гаряча лінія»»,- розповіла завідувач інформаційно –комунікаційного сектору Ірна Гречанікова .Вона нагадала ,щодо роботи лінії залучені  виключно висококваліфікованих спеціалістів.» Гаряча лінія працює з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв., телефон (06453)63159

На зв’язку з громадянами начальник управління оподаткування фізичних осіб Ірина Вєдєрнікова: Надаємо відповіді на актуальні питання

Якщо громадянин отримав дохід від продажу або обміну рухомого майна протягом 2014 року, чи зобов'язаний він задекларувати такі доходи до 1 травня 2015 року

Дохід від продажу (обміну) об’єкта рухомого майна (крім легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів) визначається виходячи з ціни, зазначеної у договорі купівлі-продажу (міни), але не нижче оціночної вартості цього об’єкта згідно з законом.

Дохід від продажу (обміну) легкового автомобіля, мотоцикла, мопеда визначається виходячи з ціни, зазначеної в договорі купівлі-продажу (міни), але не нижче середньо-ринкової вартості, визначеної згідно з законом (за вибором платника).

Дохід платника податку від продажу (обміну) об’єкта рухомого майна протягом звітного податкового року оподатковується за ставкою, визначеною в пункті 167.2 статті 167 Податкового кодексу України.

Не підлягає оподатковуванню дохід від продажу (обміну) громадянином одного з об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля, та/або мопеда протягом звітного (податкового) року.

Однак, якщо фізична особа отримала дохід від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року двох та більше об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля, та/або мопеда, підлягає оподаткуванню за ставкою 5 % ( пункт167.2 статті 167 Податкового кодексу України) та військовим збором за ставкою 1,5 % (з урахуванням норм пп.1.3 п.16 підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу України).

Річна декларація про майновий стан і доходи відповідно до статті 179 розділу VI Податкового кодексу України подається за місцем реєстрації платника. Сплатити  податок з доходу від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого майна потрібно до 1 серпня 2015 року, за умови що такий податок не був сплачений у 2014 році.

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (25.03.2015)
Переглядів: 360 | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
УКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту


Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua