Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

Первинна правова допомога в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Нещодавно стартував проект «Я МАЮ ПРАВО!»  Вказаний Проект реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 638-р Проекту надано статус національного. А 2018 рік оголошено роком реалізації проекту «Я маю право!». Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави. Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

Рубіжанською ОДПІ ГУ ДФС у Луганській області  в рамках реалізації Проекту заплановано проведення інформаційно-просвітницьких кампаній, заходів, спрямованих на удосконалення податкових знань окремих верств населення, надання громадянам консультативної допомоги тощо.

Фахівці Рубіжанської ОДПІ ГУ ДФС у Луганській області  на постійній основі надають платникам всебічну безоплатну первинну правову допомогу з питань, що відносяться до компетенції органів ДФС. Нещодавно начальник відділу обслуговування платників Антоніна Куценко  взяла участь у семінарі для платників, який відбувся в Рубіжанській ОДПІ ГУ ДФС у Луганській області.  Посадовець в рамках Всеукраїнського проекту «Я маю право!» розповіла присутнім про право на податкову знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання.

«Податкова знижка  – це документально підтверджена сума витрат платника податку на доходи фізичних осіб – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати»,- роз’яснила Антоніна Куценко .

Платник ПДФО має право включити до податкової знижки з метою зменшення свого оподатковуваного доходу за наслідками звітного року фактично здійснені ним витрати. Перелік витрат, за якими застосовується податкова знижка, визначено у п.166.3 ст.166 ПКУ.

При цьому загальна сума податкової знижки, нарахована платнику ПДФО в звітному податковому році, не може перевищувати суму річного загального оподатковуваного доходу платника ПДФО, нарахованого у вигляді заробітної плати.

Для реалізації права на податкову знижку платнику ПДФО необхідно заповнити та подати декларацію про майновий стан і доходи по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (23.04.2018)
Переглядів: 8 | Рейтинг: 0.0/0
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua