Кремінська    районна    рада
Меню
На тебе чекають вдома

https://www.facebook.com

/dorogamira/

Форма входа
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Статті » Рубіжанська ОДПІ інформує

Підприємці Луганщини заборгували понад 1,6 млрд грн єдиного внеску

«На початок грудня 2018 року заборгованість зі сплати ЄСВ по Луганській області склала 1 млрд 635 млн грн, – повідомила в.о. начальника Головного управління ДФС у Луганській області Ольга Височина. – З них 58,3 млн грн – це борг банкрутів».

Загалом юридичні особи заборгували 842 млн грн, фізичні особи – 793 млн грн. Щодо динаміки боргу, то з початку року заборгованість зі сплати ЄСВ зросла на 470 млн грн або на 40 відсотків.

«Єдиний соціальний внесок – це обов’язковий платіж до системи загальнообов’язкового державного соціального страхування, що справляється в Україні з метою забезпечення страхових виплат, передбачених законодавством», – наголосила Ольга Височина.  

Зважаючи на те, що на ДФС покладено контроль за дотриманням податкового законодавства при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам і забезпечення реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску, у фіскальній службі Луганщини докладають максимум зусиль для погашення боргу з ЄСВ.

Тож податківці звертаються до усіх роботодавців та закликають своєчасно і в повному обсязі сплачувати єдиний соціальний внесок, адже своєчасність і повнота виплати пенсій та грошової допомоги безпосередньо залежать від надходження коштів від платників та дотримання ними платіжної дисципліни.

 

Головне управління ДФС у Луганській області

Категорія: Рубіжанська ОДПІ інформує | Додав: admin (21.12.2018)
Переглядів: 12 | Рейтинг: 0.0/0
ПошукУКРАЇНА ЦЕ ЄВРОПА
Друзі сайту
Адреса районної ради:
92900, м. Кремінна, вул.Банкова,  буд.1
e-mail:
rajrada.krem.lg.ua@ukr.net
Використання матеріалів дозволяється за умови
обов’язкового посилання на джерело
www.rajrada-krem-lg.ucoz.ua